Estée Lauder Extreme Lasheszestaw upominkowy

2×
Estée Lauder Extreme Lashes zestaw upominkowy
Estée Lauder Extreme Lashes zestaw upominkowy

Kod: EST10669 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Little Black Primer baza pod tusz do rzęs 2,8 ml + Sumptuous Extreme tusz do rzęs nadający maksymalną objętość 8 ml + Double Wear kredka do oczu 0,8 g

Właściwości

Odcień
czarny
Rodzaj tuszu do rzęs
wydłużający, podkręcający, dla objętości
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Estée Lauder

Firma kosmetyczna Estée Lauder nosi imię swojej założycielki, która w XX w. zrewolucjonizowała świat urody. Jako siostrzenica chemika-farmaceuty, Estée zetknęła się z produkcją kosmetyków już za młodych lat i bardzo wcześnie stworzyła swój pierwszy krem do twarzy. W 1946 r. rozpoczęła sprzedaż własnych produktów Estée Lauder.

Markę Estée Lauder zbudowano na poświęceniu, wytrwałości i paski. Estée często odwiedzała salony kosmetyczne w całym Nowym Jorku, firma prosperowała dzięki osobistym poleceniom poszczególnych klientek, a środki do pielęgnacji cery Estée Lauder szybko zyskały rozgłos.

Z małego przedsiębiorstwa stopniowo powstała marka premium międzynarodowego formatu. Kultowy podkład Estée Lauder jest dziś nieodłączonym elementem kosmetyczki wielu kobiet, a krem do twarzy Estée Lauder, dzięki luksusowym składnikom i naukowemu podejściu stanowi kwintesencję tego, co można sobie wymarzyć do pielęgnacji cery. Filozofia marki Estée Lauder jest bowiem bardzo prosta – każda kobieta może wyglądać pięknie, i to bez względu na wiek.

Recenzje Estée Lauder Extreme Lashes2