ElmexCaries Protection płyn do płukania jamy ustnej chroniący przed próchnicą

3×
Elmex Caries Protection płyn do płukania jamy ustnej chroniący przed próchnicą
Elmex Caries Protection płyn do płukania jamy ustnej chroniący przed próchnicą
Promocje
Zaoszczędź
28,00

Zaoszczędź 33%
400 ml
18,50

W magazynie | 4,63 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ELM0206
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Płyn do płukania jamy ustnej Elmex Caries Protection Caries Protection nie tylko odświeża oddech, ale jednocześnie walczy z osadem nazębnym i pomaga zachować zdrowe dziąsła i zęby.

Właściwości:

  • zapewnia świeży oddech
  • wzmacnia szkliwo
  • zapobiega rozwojowi próchnicy zębów
  • ochrona przed nalotem na zębach

Sposób użycia:
Po wyczyszczeniu zębów przepłucz usta płynem do płukania jamy ustnej przez tyle czasu, ile podano na opakowaniu, a potem wypluj.

Kosmetyki Elmex | Elmex – dla zdrowych, mocnych zębów. Elmex to marka produktów do pielęgnacji jamy ustnej, istniejąca na rynku od 1962 r. i należąca do szwajcarskiej firmy GABA International AG. Pasta do zębów Elmex jako pierwsza miała w składzie aminofluorki (AmF), które remineralizują szkliwo i zwiększają jego odporność na działanie kwasów. Wysokiej jakości  produkty marki Elmex, których skuteczność została udowodniona naukowo, rozwijane są we współpracy ze specjalistami w dziedzinie higieny jamy ustnej i stomatologii. Poszczególne produkty marki Elmex wzajemnie się uzupełniają i dzięki temu zapewniają kompleksową pielęgnację oraz ochronę zębów. Płyny do płukania jamy ustnej, spraye, szczoteczki do zębów, nicie dentystyczne i pasty są przy regularnym stosowaniu gwarancją czystości i zdrowia jamy ustnej. Produkty te chronią przed próchnicą, pomagają w przypadku nadwrażliwości zębów, wzmacniają szkliwo, działają wybielająco i sprawiają, że możemy chwalić się pięknym, zdrowym uśmiechem przez całe życie. Markę Elmex wybierają ci, którzy wymagają długoletniego doświadczenia i najwyższej jakości.