Ecodenta Kalident

pasta do zębów zapobiegająca krwawieniu dziąseł

Ecodenta Kalident pasta do zębów zapobiegająca krwawieniu dziąseł
smak Oak Bark /Yarrow 100 ml

Kod: ECD0013 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Ecodenta Kalident
smak Oak Bark /Yarrow 100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Ecodenta Kalident

Pasta do zębów Ecodenta Kalident skutecznie zapobiega krwawieniu i cofaniu się dziąseł.

Właściwości:

  • zmniejsza krwawienie dziąseł
  • wzmacnia szkliwo zębów
  • koi i wzmacnia dziąsła
  • dokładnie czyści zęby
  • odświeża oddech

Sposób użycia:
Zęby myj co najmniej 2 razy dziennie wysokiej jakości szczoteczką. Nanieś odpowiednią ilość pasty na szczoteczkę do zębów i myj zęby co najmniej przez 2 minuty. Dokładnie wypłucz usta. Stosuj zgodnie z instrukcją.

O marce Ecodenta

Pasty do zębów dostępne pod marką Ecodenta są efektem fuzji nowoczesnej nauki i przyrody. Produkuje się je z naturalnych substancji, które są korzystne dla zdrowia i nieszkodliwe dla środowiska. Pasty nie zawierają składników pieniących ani ściernych, nadtlenków, SLS ani parabenów.
Produkty Ecodenta powstają we współpracy z Litewskim Uniwersytetem Nauk Medycznych i są testowane przez stomatologów. Poszczególne preparaty wzbogacono o substancje czynne z wybranych roślin, które szybko, ale zarazem delikatnie eliminują problemy z zębami lub dziąsłami. Nie brakuje w nich też naturalnego źródła wapnia - kalidentu, który uszczelnia pęknięcia i uszkodzoną powierzchnię zębów, zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i ma naturalne działanie dezynfekujące.
Pasty zawierają też substancję czynną teavigo, która znajduje się w zielonej herbacie, a jej efekty są udowodnione naukowo. Substancja ta ma działanie antybakteryjne, chroni zęby przed kamieniem i pozostawia w ustach uczucie świeżości przez długi czas. Chroń zęby czyszcząc je regularnie wysokiej jakości pastą do zębów!