EcodentaGreen Sensitivity Relief pasta do zębów dla wrażliwych zębów z fluorem

Ecodenta Green Sensitivity Relief pasta do zębów dla wrażliwych zębów z fluorem
Ecodenta Green Sensitivity Relief pasta do zębów dla wrażliwych zębów z fluorem
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
16,00

Zaoszczędź 19%
100 ml
12,90

W magazynie | 12,90 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ECD0016
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Pasta do wrażliwych zębów Ecodenta Green gwarantuje, że będziesz się delektować zimnymi lub gorącymi napojami bez nieprzyjemnych odczuć. Pożegnaj się z nadwrażliwością zębów.

Właściwości:

  • zmniejsza wrażliwość zębów
  • wzmacnia szkliwo zębów
  • naprawia naruszone miejsca szkliwa zębów
  • wzmacnia zęby
  • utrzymuje świeży oddech

Sposób użycia:
Wskazane jest stosowanie pasty co najmniej 2 razy dziennie, rano i wieczorem lub po każdym posiłku. Aby doczyścić zęby, użyj nici dentystycznej lub szczoteczki międzyzębowej. Stosuj zgodnie z instrukcją.

Pasty do zębów dostępne pod marką Ecodenta są efektem fuzji nowoczesnej nauki i przyrody. Produkuje się je z naturalnych substancji, które są korzystne dla zdrowia i nieszkodliwe dla środowiska. Pasty nie zawierają składników pieniących ani ściernych, nadtlenków, SLS ani parabenów.
Produkty Ecodenta powstają we współpracy z Litewskim Uniwersytetem Nauk Medycznych i są testowane przez stomatologów. Poszczególne preparaty wzbogacono o substancje czynne z wybranych roślin, które szybko, ale zarazem delikatnie eliminują problemy z zębami lub dziąsłami. Nie brakuje w nich też naturalnego źródła wapnia - kalidentu, który uszczelnia pęknięcia i uszkodzoną powierzchnię zębów, zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i ma naturalne działanie dezynfekujące.
Pasty zawierają też substancję czynną teavigo, która znajduje się w zielonej herbacie, a jej efekty są udowodnione naukowo. Substancja ta ma działanie antybakteryjne, chroni zęby przed kamieniem i pozostawia w ustach uczucie świeżości przez długi czas. Chroń zęby czyszcząc je regularnie wysokiej jakości pastą do zębów!