Dior Miss Dior Rose N'Roses Roller-Pearl woda toaletowa roll-on dla kobiet

Dior Miss Dior Rose N'Roses Roller-Pearl woda toaletowa roll-on dla kobiet
Dior Miss Dior Rose N'Roses Roller-Pearl woda toaletowa roll-on dla kobiet
Nowość
20 ml
160,00

800,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: CHD15023 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 26.04.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 26.04.2021

Opis Dior Miss Dior Rose N'Roses Roller-Pearl
Skład

Miss Dior Rose N'Roses w delikatnym, przyjaznym formacie podróżym: Roller-Pearl.
Dyskretny i elegancki szklany flakon został zwieńczony krystaliczną perłą zapewniającą swobodną i łatwą aplikację zapachu.
Doskonała do poprawek, jako uzupełnienie zapachu lub do perfumowania w podróży.

Miss Dior Rose N'Roses to iskrzące kwiatowe nuty, obfitość róż z Grasse ożywionych skórką z bergamotki i spotęgowanych nutą piżma. Żywiołowa esencja geranium uszlachetnia kompozycję swoimi cytrusowymi nutami, aby wiernie odtworzyć rozciągające się w nieskończoność pola kwiatów.

Miss Dior Rose N'Roses zanurza Nas w bezkresnym oceanie płatków róż, których pola rozciągają się w nieskończoność

"Tworząc Miss Dior Rose n'Roses, pragnąłem odtworzyć uczucia wywołane obfitością i przepychem kwiatów, podziw dla potęgi natury, który ogarniał mnie w dzieciństwie na widok kwitnących majowych pól. Róża oznacza dla mnie właśnie to oczarowanie. Chciałem jeszcze bardziej się do niej zbliżyć"
François Demachy, Dior Perfumer-Creator

Luksusowo zmysłowa, ultralekka i świeża konsystencja.
Flakon 20 ml, który możesz zabrać wszędzie. Flakon jest hermetycznie zamknięty zakrętką.

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe

O marce Dior

Kiedy Christian Dior zakładał swój dom mody w 1946 roku wyobrażał sobie całkowicie nową kobiecość,taką, której niczego nie brakuje. Dzisiaj, od sukienek i akcesoriów, po zapachy i makijaż oraz najbardziej zaawansowaną pielęgnację skóry Dom Dior ubiera kobiety, podkreślając ich blask i nowoczesność.

Jako twórca zapachów Dior, François Demachy poświęcił cały swój wyjątkowy savoir-faire w opracowywaniu kompozycji marki. Każda z jego kreacji zapachowych jest deklaracją miłości do kwiatów Grasse.

Region Grasse na południu Francji jest ściśle związany z historią Dior. Christian Dior zdecydował się osiedlić w La Colle Noire, aby uprawiać swoje kwiaty i podążać za swoim marzeniem o perfumiarstwie. W 2006 roku François Demachy, twórca zapachów Dior, nawiązał ekskluzywną współpracę z producentami róży majowej, jaśminu, neroli i tuberozy, którzy dostarczają nam swoje uprawy. Razem z nimi zachowujemy wyjątkowe walory i mądrość tego regionu.

Recenzje Dior Miss Dior Rose N'Roses Roller-Pearl