Davidoff Hot Waterwoda toaletowa dla mężczyzn

51×
Davidoff Hot Water woda toaletowa dla mężczyzn
Davidoff Hot Water woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
309,00

Zaoszczędź 73%
110 ml
81,90

Kod: DDF0108 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 4.06.2020
Nasze sklepy
czwartek 4.06.2020

Opis perfum Davidoff Hot Water
Skład

Przygotuj się na eksplozję namiętności i pasji. Męska woda toaletowa Davidoff Hot Water rozpali Twoje zmysły. Sięgnij po tę kompozycję zapachową, kryjącą w sobie akordy absyntu i pikantnych papryczek, które natychmiast przyciągną uwagę otoczenia. Robi się gorąco!

  • rozgrzewający, orientalno-korzenny zapach
  • dla pewnego siebie, charyzmatycznego mężczyzny
  • idealny do noszenia na dzień i na specjalne okazje

Skład zapachu:
Początkowe nuty kompozycji emanują intrygującą kombinacją wyrazistego piołunowego absyntu i świeżych liści bazylii. Po chwili uzupełnia je ciepłe i niezwykle męskie serce zapachu, tętniące pikantnymi papryczkami i pociągającymi akordami paczuli. Całość kompozycji podkreślają styraks oraz benzoes, nadające wodzie subtelny, a jednocześnie uwodzicielski charakter.

Historia zapachu:
Marka Davidoff słynie przede wszystkim z kolekcji chłodnych i morskich zapachów Cool Water. Ze względu na zmysłowy, ciepły i korzenny charakter oraz wyraziście czerwony flakon, Hot Water stanowi ich totalne przeciwieństwo. Woda toaletowa Hot Water pojawiła się na rynku w roku 2009.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bylica pospolita, absynt, bazylia
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
paczuli, papryka
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
benzoina, styrax
Grupy zapachów
orientalne, przyprawowe

O marce Davidoff

Perfumy Davidoff noszą imię założyciela marki, Zino Davidoffa, nazywanego swego czasu królem cygar. Firma tytoniowa, którą Zino przejął po ojcu, w latach 80’ weszła na rynek perfum. Mała rodzinna firma szybko się rozrosła, a marka Davidoff zyskała wielką popularność, nawet poza rodzimą Szwajcarią.

Dziś w ofercie firmy Davidoff można znaleźć dziesiątki różnych zapachów, w tworzeniu których uczestniczyli najlepsi światowi perfumiarze. Największy sukces odniosła kolekcja Davidoff Cool Water, która wywołała wręcz małą rewolucję w świecie perfum. Poszczególne zapachy Davidoff mają niepowtarzalny charakter, lecz każdy z nich wzbudzi w Tobie pragnienie, by żyć bardziej intensywnie.

Sam Zino Davidoff by mistrzem sztuki życia. Podróżował po całym świecie, każdy jego dzień był przygodą i wyzwaniem. Wszystko to zawarł w swojej twórczości. Nazwisko Davidoff oznacza radość, ponadczasowy styl i smak nowych odkryć. Davidoff znaczy przeżyć życie w pełni.

Recenzje Davidoff Hot Water