Curaprox Perio Plus+ Balance 0.05 CHXpłyn do płukania jamy ustnej

Curaprox Perio Plus+ Balance 0.05 CHX płyn do płukania jamy ustnej
Curaprox Perio Plus+ Balance 0.05 CHX płyn do płukania jamy ustnej
200 ml
37,00

18,50 / 100 ml, w tym VAT
Kod: CUR02114 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 17.08.2020
Nasze sklepy
poniedziałek 17.08.2020

Opis produktu Curaprox Perio Plus+ Balance 0.05 CHX

Zapewnij swoim zębom dodatkową pielęgnację. Płyn do płukania ust Curaprox Perio Plus+ Balance CHX 0.05 zawiera skoncentrowaną dawkę chlorheksydyny (CHX), cenionej przez dentystów od prawie 70 lat, z uwagi na swoją skuteczność w pielęgnacji jamy ustnej.

W połączeniu z naturalnymi bioflawonoidami z gorzkich pomarańczy zapewnia maksymalny efekt czystości i przyczynia się do zdrowia zębów, dziąseł i całej jamy ustnej. Z dobroczynnych właściwości tego płynu do płukania ust możesz korzystać przez okres nawet do 6 miesięcy.

Właściwości:

 • utrzymuje stan jamy ustnej w dobrej kondycji
 • można stosować nawet przez okres do 6 miesięcy
 • nie wpływa na smak
 • pomaga oczyścić zęby u osób o ograniczonej sprawności ruchowej
 • nadaje się również dla pacjentów leczonych ortodontycznie

Skład:

 • chlorheksydyna 0,05% – hamuje aktywność szerokiej gamy drobnoustrojów
 • CITROX® – naturalny ekstrakt wykazuje pozytywny wpływ na zęby, dziąsła i jamę ustną
 • fluorek sodu – stosowany przez dłuższy czas chroni zęby przed próchnicą
 • PVP/VA – tworzy ochronny film na zębach, dziąsłach i błonie śluzowej jamy ustnej
 • polilizyna
 • nie zawiera alkoholu

Sposób użycia:
Stosuj zgodnie z zaleceniami dentysty. Zalecany okres stosowania wynosi maksymalnie do 6 miesięcy.

O marce Curaprox

p>Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.
Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.
Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.
Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.
Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.
Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.

Recenzje Curaprox Perio Plus+ Balance 0.05 CHX