Curaprox Black is Whiteszczoteczka soniczna o działaniu wybielającym

Curaprox Black is White szczoteczka soniczna o działaniu wybielającym
Curaprox Black is White szczoteczka soniczna o działaniu wybielającym
666,00

Kod: CUR02101 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 8.06.2020
Nasze sklepy
wtorek 9.06.2020

Opis produktu Curaprox Black is White
Właściwości

Śnieżnobiały uśmiech bez zbędnych zabiegów chemicznych? Soniczna szczoteczka do zębów o wybielających właściwościach Curaprox Toothbrush Hydrosonic Black Is White z główką z włókien węglowych zapewnia delikatne efekty wybielające podczas codziennego mycia zębów. Szczoteczka soniczna łączy w sobie elegancki wygląd i najnowocześniejszą technologię czyszczenia przy pomocy delikatnych wibracji. Ergonomiczny kształt szczoteczki dobrze leży w dłoni, a biorąc pod uwagę łatwą i intuicyjną obsługę jednym przyciskiem bez wątpienia może stać się Twoim ulubionym wsparciem w pielęgnacji zębów.

Szczoteczkę soniczną Curaprox Black is White opracowano przy współpracy ze specjalistą w dziedzinie higieny stomatologicznej. Główka szczoteczki wykonana jest z innowacyjnych włókien węglowych CUREN®, które delikatnie usuwają przebarwienia zębów, nie uszkadzając szkliwa. Włókna ułożono w kształt kropli, aby umożliwić optymalne czyszczenie zębów oraz trudno dostępnych miejsc. Właściwości hydrodynamiczne szczoteczki zapewniają skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych.

Właściwości:

 • główka szczoteczki z włókien węglowych delikatnie wybiela zęby podczas każdego mycia
 • dzięki właściwościom hydrodynamicznym czyści również przestrzenie międzyzębowe
 • przeznaczona również dla osób z aparatami ortodontycznymi i implantami zębowymi
 • ułożenie włókien w kształt kropli zapewnia optymalne czyszczenie każdego zęba
 • intuicyjne sterowanie
 • stylowy, matowy design
 • ergonomiczny kształt

Specyfikacja techniczna:

 • 3 poziomy mycia zębów: start (22 000 drgań/min), clean (32 000 drgań/min) i smile (42 000 drgań/min)
 • po pełnym naładowaniu wytrzymuje 2 tygodnie stosowania (4 minuty dziennie)
 • trzon urządzenia jest kompatybilny ze wszystkimi końcówkami szczoteczek Curaprox

W skład zestawu wchodzą także:

 • 2 końcówki szczoteczki z włókien węglowych
 • ładowarka USB
 • etui podróżne
 • instrukcja

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe
Efekt
wybielanie

O marce Curaprox

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.
Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.
Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.
Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.
Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.
Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.

Recenzje Curaprox Black is White