Skip to main content

CubaToo Sexy For You woda perfumowana dla kobiet

Cuba Too Sexy For You woda perfumowana dla kobiet
Cuba Too Sexy For You woda perfumowana dla kobiet
100 ml
34,90

Ponad 5 szt. w magazynie | 34,90 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CUB01609
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Nie skrywaj namiętnej strony osobowości. Damska woda perfumowana Cuba Too Sexy For You emanuje bogactwem emocji, pożądania i prowokacji, otwierając na nie zarówno Ciebie, jak i otaczające Cię osoby.

  • zapach kwiatowy
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Złożenie
frezja, czarna porzeczka
Grupy zapachów
kwiatowe

Perfumy Cuba | Cuba – zapachy inspiracji i oryginalności. Marka Cuba wzbogaca świat zapachów o wysokiej jakości oryginalne, francuskie perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oferta perfum Cuba zawsze odpowiada najnowszym światowym trendom, które odzwierciedlone są przez ciekawe flakony i nazwy perfum.
Producenci perfum marki Cuba są obecni podczas każdego ważnego wydarzenia w świecie perfum, jak targi perfum w Paryżu, Bolonii, Sao Paulo czy Moskwie. Dzięki temu poszerzaja swoje horyzonty, a doświadczenia z podróży stają się inspiracjami do tworzenia kolejnych perfum.
Perfumy Cuba zamknięte są zawsze w oryginalnych, pięknych flakonach zainspirowanych słynnymi kubańskimi cygarami. Miło brzmiące nazwy, jak Cuba Carnaval, Cuba Mexico Maya czy Cuba City Holywood wskazują, że perfumy te są stworzone dla miłośników przygód o szerokich horyzontach. Zapachy dla mężczyzn mają różnorodny charakter - od świeżych po orientalne z nutami tytoniu. Zapachy dla kobiet z kolei skrywają romantyczne nuty kwiatów i świeże nuty cytrusów. Z perfumami Cuba będziesz odbierać świat wszystkimi swoimi zmysłami.