Cuba Shadow woda toaletowa dla mężczyzn

Cuba Shadow woda toaletowa dla mężczyzn
Cuba Shadow woda toaletowa dla mężczyzn
Wyprzedaż
100 ml
18,30

18,30 / 100 ml, w tym VAT
Kod: CUB01089 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 21.04.2021
Nasze sklepy
już jutro środa 21.04.2021

Opis Cuba Shadow
Skład

Zapomnij o zmartwieniach i pozwól, by czas po prostu płynął. Woda toaletowa Cuba Shadow będzie idealnym dodatkiem dla każdego mężczyzny, który lubi styl casual i zawsze podąża za swoim instynktem.

  • zapach korzenny
  • idealny wybór dla odważnych poszukiwaczy przygód
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Grupy zapachów
przyprawowe

O marce Cuba

Perfumy Cuba | Cuba – zapachy inspiracji i oryginalności. Marka Cuba wzbogaca świat zapachów o wysokiej jakości oryginalne, francuskie perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oferta perfum Cuba zawsze odpowiada najnowszym światowym trendom, które odzwierciedlone są przez ciekawe flakony i nazwy perfum.
Producenci perfum marki Cuba są obecni podczas każdego ważnego wydarzenia w świecie perfum, jak targi perfum w Paryżu, Bolonii, Sao Paulo czy Moskwie. Dzięki temu poszerzaja swoje horyzonty, a doświadczenia z podróży stają się inspiracjami do tworzenia kolejnych perfum.
Perfumy Cuba zamknięte są zawsze w oryginalnych, pięknych flakonach zainspirowanych słynnymi kubańskimi cygarami. Miło brzmiące nazwy, jak Cuba Carnaval, Cuba Mexico Maya czy Cuba City Holywood wskazują, że perfumy te są stworzone dla miłośników przygód o szerokich horyzontach. Zapachy dla mężczyzn mają różnorodny charakter - od świeżych po orientalne z nutami tytoniu. Zapachy dla kobiet z kolei skrywają romantyczne nuty kwiatów i świeże nuty cytrusów. Z perfumami Cuba będziesz odbierać świat wszystkimi swoimi zmysłami.

Recenzje Cuba Shadow