Przejdź do głównej zawartości

Color WOW

O marce Color WOW

Ponadczasowa amerykańska marka COLOR WOW, popularna wśród hollywoodzkich gwiazd, takich jak Kim Kardashian, Jennifer Lopez czy Katy Perry, oferuje produkty przeznaczone do włosów farbowanych i zniszczonych. Za narodziny innowacyjnej COLOR WOW odpowiada Gail Federici, która swoją karierę poświęciła poszukiwaniu rozwiązań dla farbowanych włosów.

 

Gail postanowiła stworzyć bardziej inteligentne, rewolucyjne i bezpieczne produkty do pielęgnacji włosów, które pozwalają uzyskać efekty będące dotychczas poza zasięgiem możliwości. Ich sukces kryje się w delikatnym podtrzymywaniu i wzmacnianiu koloru. Oferta marki COLOR WOW jest unikalna, nie stworzono do tej pory niczego, co w takim stopniu regenerowałoby włosy od wewnątrz, nadawało im objętość i przywracało nasycenie barwy.

Portfolio marki zawiera kompleksowe serie przełomowych produktów do pielęgnacji i stylizacji o wyjątkowych składach, opracowanych na podstawie długoletnich badań laboratoryjnych, bez siarczanów czy toksycznych składników, nietestowanych na zwierzętach. Produkty marki COLOR WOW zdobyły już niewiarygodną liczbę 56 nagród w kategorii Beauty.

cały tekst ukryć tekst