Color WOW Dream Filter przed stylizacją chroniąca kolor

Color WOW Dream Filter przed stylizacją chroniąca kolor
Color WOW Dream Filter przed stylizacją chroniąca kolor
Wyprzedaż
200 ml
101,80

50,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: CLW02378 | W magazynie
1
InPost Paczkomaty
już jutro sobota 6.03.2021
Nasze sklepy
już jutro sobota 6.03.2021

Właściwości

Rodzaj włosów
włosy farbowane, włosy blond i rozjaśnione
Efekt
Ochrona koloru, detoksykacja
Typ skóry głowy
wszystkie rodzaje skóry głowy

O marce Color WOW

Ponadczasowa amerykańska marka COLOR WOW jest przeznaczona dla włosów obciążonych i farbowanych chemicznie. Proponowana przez nią pielęgnacja opiera się na troskliwym utrzymaniu i wzmocnieniu koloru, bez deformacji. Produkty marki COLOR WOW są wyjątkowe, rewitalizują włosy od zewnątrz oraz odnawiają gęstość i grubość włosów.

W portfolio produktów znajdziesz kompleksową ofertę rewolucyjnych produktów z wyjątkowym składem – od pielęgnacji po stylizację. Produkty zostały stworzone drogą wieloletniego rozwoju, nie zawierają SLS i toksycznych składników. Produkty marki COLOR WOW zdobyły niebywałą liczbę 56 nagród w kategorii pielęgnacji urody.

Za narodzinami innowacyjnej marki COLOR WOW stoi Gail Rederici, która za cel swojej kariery obrała rozwiązanie problemów związanych z włosami farbowanymi. Gail postanowiła, że stworzy oryginalne, rewolucyjne i bezpieczne preparaty do włosów, przynoszące efekty, które były dotychczas niemożliwe do osiągnięcia. Ponadczasowa amerykańska marka COLOR WOW jest uwielbiana przez największe gwiazdy Hollywood jak na przykład Kim Kardashian, Jennifer Lopez czy Katy Perry.

Recenzje Color WOW Dream Filter