Skip to main content

CoachBlue Man woda toaletowa dla mężczyzn

Coach Blue Man woda toaletowa dla mężczyzn
Coach Blue Man woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: COA00354

Pozwól się unieść emocjom i prądu życia, podróżując i odkrywając nieznane.

Woda toaletowa dla mężczyzn Coach Blue Man to aromatyczno-korzenny zapach, który jest idealny dla mężczyzn, lubiących podróże oraz celebrujących wolność. To świeży wodny aromat o bardzo orzeźwiającym charakterze, dodający niesamowitej energii, optymizmu oraz radości z życia.

Ten intrygujący zapach wywołuje uczucie euforii, a jednocześnie wyzwala od zmartwień. Pozwala lekko płynąć z prądem życia, umożliwiając podążać za swoim instynktem.

  • świeży i aromatyczny korzenny zapach
  • wywołuje uczucie entuzjazmu i dodaje optymizmu
  • odpowiedni dla mężczyzny, lubiących styl casual

Skład zapachu
Na początku poczujesz połączenie zapachu świeżej limonki i ziołowego absyntu, który mile Cię otuli swoim intrygującym aromatem. Serce zapachu zaskoczy Cię kontrastową kombinacją pikantnego czarnego pieprzu i rześkiego ozonu, nawiązującego do wodnej świeżości. Baza kompozycji natomiast obejmie Cię słodkim drewnem cedrowym i ciepłym aksamitnym bursztynem, tworząc tak intrygującą optymistyczną wunie.

Historia zapachu
Woda toaletowa Coach Blue marki Coach została wydana w 2020 roku. To aromatyczno-korzenny zapach dla mężczyzn, który podkreśla zamiłowanie do wolności podczas amerykańskiej podróży samochodem, jak i wysokiej jakości produktów oraz designu. Ten świeży i aromatyczny zapach jest zainspirowany swobodą i optymizmem. Niebieska butelka ze srebrną zakrętką odzwierciedla błękitne niebo oraz przestrzeń i chłodną bryzę ozonu. Skórzana zawieszka na butelce nawiązuje do kultowych produktów firmy Coach i jej bogatej historii rzemieślniczej.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
absynt, limonka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
ozon, czarny pieprz
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
cedr, bursztyn
Grupy zapachów
aromatyczne, przyprawowe

Perfumy Coach | Coach – perfumy amerykańskiej marki-ikony. Amerykańska marka produktów ze skóry Coach znana jest przede wszystkim z ekskluzywnych, damskich torebek, ale na całym świecie lubiane są również jej inne produkty, jak odzież, obuwie, okulary, torby, dodatki i perfumy.
Historia marki Coach sięga 1941 r., kiedy to grupa rzemieślników z Manhattanu założyła jej poprzedniczkę. Wkrótce do grupy dołączyli Miles i Lillian Cahn, którzy doprowadzili ją do rozkwitu dzięki swojemu doświadczeniu i zdolnościom handlowym w obszarze przemysłu skórzanego.
Marka, która zaczynała jako mała, rodzinna firma, dzięki ogromnemu oddaniu jej członków, mistrzowskiemu rzemieślnictwu i innowacjom, po kilku dekadach stała się niezwykle popularną marką toreb, dodatków i perfum. Kilka razy zmieniala właściciela, ale zawsze udawało się jej zachować renomę jednej z najbardziej lubianych w swej branży, a to m.in. dzięki ciągłemu naciskowi na precyzję i najlepsze materiały.
W 2007 r. wprowadziła na rynek pierwsze perfumy, które potwierdzają zamiłowanie marki do jakości, doskonałości i nowoczesnego designu. Dziś ma na swoim koncie ponad dwadzieścia zapachów dla kobiet i mężczyn, które tworzy we współpracy z markami Estee Lauder oraz Firemnich, która zaprojektowała perfumy Honorine Blanc i Celine Barel.
Coach – od zapachu skóry do najnowocześniejszych perfum…