Clive Christian Private Collection zestaw upominkowy I. dla kobiet

Clive Christian Private Collection zestaw upominkowy I. dla kobiet
Clive Christian Private Collection zestaw upominkowy I. dla kobiet
zestaw upominkowy I. dla kobiet

Kod: CCH0140 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

woda perfumowana 3 x 10 ml

Opis Clive Christian Private Collection
Skład

Nie przestawaj odkrywać nieznanych dotąd nut i zapachów. Zestaw perfum damskich Clive Christian Private Collection to idealna okazja do wypróbowania nowych kompozycji zapachowych. Ich miniatury natychmiast podbiją Twoje serce.

Właściwości:

  • wysokiej jakości wykonanie
  • zawiera mini-wersje produktów
  • luksusowy zapach dla wymagających
  • doskonały pomysł na prezent

Zawartość zestawu:

  • woda perfumowana 3 x 10 ml

Skład

Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Clive Christian

Marka Clive Christian nosi nazwę po swym założycielu – słynnym, brytyjskim projektancie wnętrz, który specjalizuje się przede wszystkim w projektowaniu kuchni. Stworzył jednak również całą kolekcję wyjątkowych perfum. Wśród tych najciekawszych są bez wątpienia Clive Christian No. 1 – najdroższe dostępne powszechnie perfumy na świecie. Flakon o pojemności 50 ml kosztuje ok. 3000 zł. Na uwagę zasługuje również swoisty rarytas perfumiarski - No1 Imperial Majesty, który został wyprodukowany w ilości jedynie 10 sztuk. Jego flakon z kryształu Baccarat zdobiony jest osiemnastokaratowym złotem i pięciokaratowym białym diamentem. Dzięki swej ekstremalnej cenie (ok. 0,5 mln zł) dostał się do księgi rekordów Guinessa. Spośród tańszych pozycji można wymienić „1872“ tworzone wedlug starej, tradycyjnej receptury, niezwykle zmysłowy i uwodzicielski „X“ czy „C“ („Clive“), „V“ („Victoria“) i „L“ („Love“) z tzw. Private Collection.
W składzie perfum Clive Christian znajdziesz starannie dobrane, najcenniejsze olejki zapachowe. Na przykład damska wersja wspomnianych perfum Clive Christian No. 1 zawiera 50-letnie drzewo sandałowe z Indii, ylang-ylang (Cananga odorata) oraz tahitańską wanilię. Natomiast „X“ przepełniony jest silnymi, naturalnymi afrodyzjakami. Nic dziwnego, że w 2012 r. Clive otrzymał za swe osiągnięcia Order Imperium Brytyjskiego. Clive Christian to synonim okazałości, wyrafinowanej sztuki, tradycji i bezkompromisowej jakości.
Jeśli lubisz otaczać się luksusem, pragniesz doskonałości, przywiązujesz wagę do estetyki, nie zważając na cenę, perfumy Clive Christian są właśnie dla ciebie.

Recenzje Clive Christian Private Collection