Skip to main content

Cliniquemy happy. Lily of the Beach woda perfumowana dla kobiet

Clinique my happy. Lily of the Beach woda perfumowana dla kobiet
Clinique my happy. Lily of the Beach woda perfumowana dla kobiet
15 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CLK05800
Upominek dla Ciebie
Mamy dla Ciebie krem All About Eyes™ na worki i cienie pod oczami 5 ml w prezencie przy zamówieniu Clinique powyżej 190 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Lekka, świeża i jednocześnie niepowtarzalna. Damska woda perfumowana Clinique my happy. Lily of the Beach oczaruje Twoje zmysły subtelną i wyrafinowaną kompozycją zapachową, która stanowi idealny wybór na co dzień.

  • zapach kwiatowy
  • zapach drzewny
  • podkreśli zmysłowość każdej kobiety
  • świeży zapach, idealny na ciepłe pory roku

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
lilia
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kwiat tiare, ylang-ylang, plumeria, kokos
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
bursztyn, bergamotka, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

Markę Clinique założyła w 1968 r. Estée Lauder. Bodźcem był dla niej wywiad z dermatologiem, zamieszczony w czasopiśmie modowym Vogue. Pytania, jakie postawiono w artykule, zainspirowały ją do stworzenia najwyższej jakości hipoalergicznych kosmetyków dla każdego typu cery.

Firma kosmetyczna Clinique oferuje serie produktów do idealnego makijażu, kompletnej pielęgnacji cery i ciała oraz zapachy dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie produkty do pielęgnacji Clinique są w 100% nieperfumowane i poddawane rygorystycznym testom alergicznym, dzięki czemu nadają się do najbardziej wrażliwej skóry.

Siła marki opiera się na specjalnych seriach kosmetycznych, tworzonych przez dermatologów. Unikalny jest na przykład system pielęgnacji skóry Clinique 3 kroki. Dlatego też kosmetyki Clinique to najlepszy sposób na codzienną pielęgnację. Wypróbuj działanie produktów marki, która odpowiada na potrzeby Twojej cery.