CliniqueHigh Impact opakowanie podróżne

Clinique High Impact opakowanie podróżne
Clinique High Impact opakowanie podróżne
opakowanie podróżne

Kod: CLK2437 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Zestaw zawiera: High Impact Mascara 01 Black 7 ml + Take the Day off Makeup Remover for Lids, Lashes & Lips 30 ml + All About Eyes Eye Cream 5 ml

Właściwości

Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery
Typ zestawu
opakowanie podróżne

O marce Clinique

Markę Clinique założyła w 1968 r. Estée Lauder. Bodźcem był dla niej wywiad z dermatologiem, zamieszczony w czasopiśmie modowym Vogue. Pytania, jakie postawiono w artykule, zainspirowały ją do stworzenia najwyższej jakości hipoalergicznych kosmetyków dla każdego typu cery.

Firma kosmetyczna Clinique oferuje serie produktów do idealnego makijażu, kompletnej pielęgnacji cery i ciała oraz zapachy dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie produkty do pielęgnacji Clinique są w 100% nieperfumowane i poddawane rygorystycznym testom alergicznym, dzięki czemu nadają się do najbardziej wrażliwej skóry.

Siła marki opiera się na specjalnych seriach kosmetycznych, tworzonych przez dermatologów. Unikalny jest na przykład system pielęgnacji skóry Clinique 3 kroki. Dlatego też kosmetyki Clinique to najlepszy sposób na codzienną pielęgnację. Wypróbuj działanie produktów marki, która odpowiada na potrzeby Twojej cery.

Recenzje Clinique High Impact