Skip to main content

CLEANWarm Cotton woda perfumowana dla kobiet

13×
CLEAN Warm Cotton woda perfumowana dla kobiet
CLEAN Warm Cotton woda perfumowana dla kobiet
Zaoszczędź
149,50

Zaoszczędź 22%
30 ml
115,40

W magazynie | 384,67 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CLN1087

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Zanurz się w przyjemnym zapachu świeżo wypranej bawełny z wodą perfumowaną CLEAN Warm Cotton, która pomoże Ci osiągnąć stan głębokiego relaksu.

  • kwiatowo-drzewny zapach
  • dla romantycznych i zmysłowych kobiet
  • idealna do noszenia na co dzień

Skład zapachu
Damska woda perfumowana CLEAN Warm Cotton otwiera się soczystymi cytrusami, których świeżość wzmacnia dodatkowo cytrynowa werbena. W sercu zapachu dominują zalotne kwiaty pomarańczy, uzupełnione morskimi nutami i aromatem słodkich owoców. Pociągająca nuta głębi kryje w sobie akordy bursztynu, paproci i zniewalającego piżma.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
werbena cytrynowa, cytrusy
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
bawełna, owoce, kwiat pomarańczy, nuty morskie
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, bursztyn, paproć
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

Perfumy Clean to doskonały wybór dla wszystkich miłośników minimalizmu. Stoją na biegunie przeciwnym do zapachów koncentrujących się na designie i przepełnionych składnikami. Charakteryzują się czystością i prostotą. Dzięki tomu można je ze sobą łączyć, tworząc indywidualne kreacje. Każde perfumy Clean przypominają coś dobrze znanego. Ich zapach przywołuje przyjemne i radosne wspomnienia.

Clean jest też jedną z pierwszych „zielonych” marek perfum. Podziwia piękno natury i czerpie z niej inspiracje dla swoich zapachów. Dlatego też zobowiązuje się, że jej produkty będą zawsze ekologiczne. Zapachy Clean są przeznaczone również dla alergików, nie powodują podrażnień skóry i nie zawierają żadnych składników zwierzęcych. Flakony wykonane ze szkła z recyklingu nadają się do powtórnego przetworzenia.