Christina AguileraDefinition woda perfumowana dla kobiet

4×
Christina Aguilera Definition woda perfumowana dla kobiet
Christina Aguilera Definition woda perfumowana dla kobiet
50 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CAG1056

Poznaj, uzależniający, pełen zmysłowości zapach dynamicznych kontrastów! Niczym dotyk przyciągania, kwiatowo — piżmowy zapach rozbudzi zmysły wszystkich mężczyzn, którzy staną na Twej drodze! Woda perfumowana dla kobiet Christina Aguilera Definition rozpali zmysły do czerwoności!

  • piżmowo-kwiatowy zapach
  • dla kobiet lubiących podkreślać swą zmysłowość
  • idealny na co dzień i na wieczór

Skład zapachu
Zapach rozpoczyna się sensualnymi nutami bergamotki, mandarynki oraz górskiego różowego jabłka. Serce zapachu rozkwita bukietem orchidei diamentowej oraz waniliowej, dynamiczny kontrast zapewnia baza zapachu, która obfituje w ambrę, heliotrop, piżmo oraz cyprysik japoński.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
mandarynka włoska, czerwone jabłko, bergamotka sycylijska
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
orchidea
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
cyprys hinoki, piżmo, heliotrop, ambra
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

Perfumy Christina Aguilera | Christina Aguilera – Znana na całym świecie piosenkarka Christina Aguilera już od dziecka uczestniczyła w różnych konkursach wokalnych. Pierwszy wielki sukces odniosła po występie w serialu dla dzieci Mickey Mouse Club i po zaśpiewaniu piosenki tytułowej do filmu Legend of Mulan.  Wówczas pojawiły się pierwsze albumy piosenkarki i sprzedane miliony egzemplarzy. Jej kariera rosła wraz z pojawieniem się kolejnych nagrań. Christina Aguilera otrzymała prestiżowe nagrody Grammy. W czasie swojej kariery reprezentowała wiele znanych korporacji i światowych marek, takich jak Coca Cola, Pepsi, Skechers, Mercedes-Benz, Versace lub Verizon Wireless. Christina Aguilera zaprezentowała również kilka swoich zapachów.  Pierwszym był Xpose - pojawił się  w roku 2004. Większym zainteresowaniem jednak cieszy się zapach Simply Christina, który stał się liderem w welu krajach i otrzymał  nagrodę UK Fifi Awards 2008 w kategorii najbardziej lubiane perfumy zaprojektowane przez  gwiazdy. We wrześniu 2008 roku Christina Aguilera zaproponowała nowy zapach Inspire.