ChopardGardens of the Paradise Miel d'Arabie woda perfumowana unisex

3×
Chopard Gardens of the Paradise Miel d'Arabie woda perfumowana unisex
Chopard Gardens of the Paradise Miel d'Arabie woda perfumowana unisex
Zaoszczędź
1427,00

Zaoszczędź 50%
100 ml
703,60

W magazynie | 703,60 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CHP01923
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Randka, impreza, a może spotkanie z przyjaciółmi? Woda perfumowana unisex Chopard Gardens of the Paradise Miel d'Arabie to właściwy wybór w każdej sytuacji. Wyróżnij się z tłumu i pokaż wszystkim Twoją wyjątkową osobowość.

  • zapach orientalny
  • słodki zapach
  • unisex – dla kobiet i mężczyzn
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Złożenie
kadzidło, olejek cyprysowy, przyprawy, herbata, paczuli, miód, owoc granatu
Grupy zapachów
orientalne

Chopard jest jednym z najbardziej znanych producentów zegarków i biżuterii na świecie. Historia tej marki ma swój początek w 1860 roku, w szwajcarskiej wiosce Sonvilier, gdzie utalentowany rzemieślnik Louis-Ulysse Chopard otworzył mały sklepik. Jego wyroby szybko zdobyły ogromną popularność również w odległych krajach, m.in. w Rosji i Skandynawii.
103 lata później markę Chopard kupił Karl Scheufele z Niemiec. Pod jego kierownictwem firma zaczęła się szybko rozwijać i po pewnym czasie weszła również na rynek kosmetyków. Także tu Chopard postępuje zgodnie ze swoją filozofią, opartą na sześciu wartościach: niezależności, jakości i doskonałości, kreatywności, tradycji, szacunku i śmiałości.
Przy tworzeniu perfum Chopard bierze udział wielu kompetentnych specjalistów - Olivier Polg, Bruno Jovanovic, Louise Turner, Michel Girard, Michel Almairac i inni. Już pierwszy kobiecy zapach Casmir osiągnął olbrzymi sukces. Dzięki głowie z owoców tropikalnych i subtropikalnych (kokos, mango, bergamotka, pomarańcza) i kwiatowemu sercu (geranium, konwalia, jaśmin) jest ekstremalnie słodki i zmysłowy.
Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że wiele perfum Chopard (na przykład Happy Spirit) jest uzupełnieniem kolekcji biżuterii lub zegarków o tej samej nazwie. Jest to również zauważalne w wyglądzie flakonów, które często mają postać szlifowanych kamieni szlachetnych.
Na koniec dodajmy, że Chopard kładzie duży nacisk na ochronę środowiska. Oprócz tego uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych w dziedzinie medycyny, ekologii oraz kultury i sztuki.
Marka Chopard zainteresuje na pewno każdego, kto lubi testować mniej znane, ale wysokiej jakości produkty, chce wesprzeć dobre cele, a przy tym zaskoczyć otoczenie oryginalnym i niezwykłym zapachem.