Przejdź do głównej zawartości

Chopard

Prezent od wybranych marek
Zamów produkty Chopard, Elie Saab i Philipp Plein powyżej 200 zł i wybierz sobie balsam po goleniu 50 ml, perfumy męskie 10 ml lub kosmetyczkę GRATIS.

Chopard

Perfumy tak cenne, wyrafinowane i eleganckie jak klejnoty czy luksusowe zegarki. Szwajcarską jakość i tradycję do świata damskich i męskich zapachów wprowadziła prestiżowa marka Chopard. Rodzinne konsorcjum pozostaje wierne jubilersko-zegarmistrzowskim tradycjom – każde perfumy to ekskluzywny, aromatyczny klejnot, zamknięty we flakonie przypominającym szlachetny kamień, który będzie zdobić nie tylko Ciebie, ale i Twoją toaletkę.

Marka Chopard powstała w 1860 roku, kiedy to szwajcarski zegarmistrz Louis-Ulysse Chopard rozpoczął produkcję precyzyjnych zegarków kieszonkowych. W latach 60-tych XX wieku jego wnuk Paul-André Chopard sprzedał firmę niemieckiemu jubilerowi Karlowi Scheufele III, który wraz z rodziną zajął się rozbudową marki. W 1986 roku jego córka Caroline Scheufele postawiła stworzyć fuzję kamieni szlachetnych i perfum. Tak powstały pierwsze perfumy Chopard Happy Diamonds, inspirowane diamentem w 18-karatowym złocie. Ten debiut otworzył drogę do całej serii ekskluzywnych perfum marki.

Jednym ze słynnych zapachów tej marki jest damska woda perfumowana Chopard Casmir, która w 1992 roku uzupełniła kolekcję klejnotów o tej samej nazwie. Dużą popularnością cieszą się również perfumy Chopard Wish, zamknięte w eleganckim flakonie w kształcie oszlifowanego diamentu. Męskie perfumy Chopard Mille Miglia powstały na cześć tradycyjnych wyścigów samochodów vintage. Od 1998 roku marka Chopard zdobi kreacje gwiazd na Festiwalu Filmowym w Cannes. Ty również możesz poczuć się jak gwiazda na czerwonym dywanie, nosząc na sobie pachnące klejnoty, takie jak męskie Chopard Oud Malaki czy kobiece Chopard Love Chopard, Chopard Brilliant Wish lub Chopard Happy Spirit.

cały tekst ukryć tekst