Captain Fawcett Shaving

zestaw kosmetyków I.

Captain Fawcett Shaving zestaw kosmetyków I.
Captain Fawcett Shaving zestaw kosmetyków I.
zestaw kosmetyków I.

Kod: CFW1302 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

mydło do golenia 100 g + pędzel do golenia z włosiem borsuka + maszynka do golenia

Captain Fawcett Shaving
zestaw kosmetyków I.

Właściwości

Efekt
Nawilżenie
Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery
Typ zestawu
zestaw kosmetyków
Wiek
dla osób w każdym wieku

O marce Captain Fawcett

Marka ta zaczerpnęła swą nazwę od nazwiska nieustraszonego podróżnika i odkrywcy, kapitana Percy Fawcetta. W 1905 r. ślad o nim zaginął, po tym jak wyruszł na poszukiwanie tajemniczych źródeł rzeki Ubangi – jednego z głównych dopływów Kongo.
92 lata później na strychu pewnego domu została znaleziona zniszczona walizka z bardzo cenną zawartością. W walizce był między innymi kuferek zawierający przeróżne balsamy, maści i olejki, których Fawcett i jego towarzysze używali podczas swych wypraw. Oprócz tego w bagażu znaleziono również dzienniki z fascynującymi opowieściami o trudach, wytrwałości i odwadze w pokonywaniu przeciwności… ale także spisy egzotycznych składników, z których kapitan korzystał przy tworzeniu wspomnianych preparatów.
Dzięki temu obecnie w ofercie Captain Fawcett znajdziesz naprawdę unikatowe produkty, jak Moustache Wax (pomada do pielęgnacji wąsów) czy Beard Oil (łagodzi, nawilża i wzmacnia zarost i skórę). Na uwagę zasługują również perfumy „Fougère“ – niezwykle inspirujący i wyrafinowany zapach stworzony z myślą o prawdziwych mężczyznach.
Nic dziwnego, że kosmetyki Captain Fawcett szybko zyskały wielką sympatię, a ich skuteczność potwierdza cały szereg znanych osobistości ( np. DJ Simon Gerber czy model Ricki Hall). Marka Captain Fawcett jest idealna dla wszystkich mężczyzn, którzy pragną podkreślić swój image gentelmana, są wymagający i marzą o podróżach oraz odkrywaniu nieznanego.