Calvin KleinEndless Euphoria woda perfumowana dla kobiet

111×
Calvin Klein Endless Euphoria woda perfumowana dla kobiet
Calvin Klein Endless Euphoria woda perfumowana dla kobiet
125 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CAK2065

Skąpane w słońcu marzenie na jawie, zmysłowa przyjemność i lekki powiew przynoszący zapach kwiatów czereśni – taka jest woda perfumowana Calvin Klein Endless Euphoria, dzięki której będziesz mogła oddać się marzeniom w dowolnym miejscu i czasie. Zapach kryje się w przepięknym eleganckim flakonie, który wygląda jak marzenie. 

  • lekki, owocowo-kwiatowy zapach
  • dla zmysłowej i pewnej siebie kobiety
  • odpowiedni na co dzień

Skład zapachu:
Świeży zapach otwiera lekki powiew aromatu kwiatów czereśni, aby za chwilę rozwinąć się w bukiet fiołków, róż i bzu. Bazę zapachu tworzą egzotyczne, rozgrzewające drzewo sandałowe i bambus, które utrzymują się na skórze przez długie godziny.

Historia zapachu:
Endless Euphoria jest senną interpretacją zmysłowego, legendarnego zapachu Euphoria. Jest lżejszy, bardziej młodzieńczy i jakby stworzony na słoneczne dni, które wręcz zachęcają do romantycznych marzeń. Zapach wprowadzono na rynek w 2014 roku.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka, mandarynka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
fiołek, róża, lilak
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, bambus, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył swoją własną spółkę w 1968 roku. W latach 80-tych Calvin Klein miał swój pierwszy sukces wraz z uruchomieniem swojej pierwszej linii dżinsów, kiedy to zaczął używać swojego imienia na tylnej kieszeni spodni. Czyste linie i prosty styl Calvin Klein są dobrze znane.

To samo dotyczy Calvin Klein perfumy, które stały się ikoniczne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Pierwszy zapach powstał pod koniec lat 70-tych, a wiele z nich do dziś zachwyca duchem dekady, w której zostały wydane.

Na początku lat 90- tych wprowadzono do obrotu rewolucyjne zapachy Obsession i Eternity, które stały się legendami i ostatecznie upewniły miejsce Calvina Kleina w świecie perfum. Perfumy Calvin Klein tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie i pod patronem jednej z wiodących firm kosmetycznych Coty.