Calvin KleinCK One Collector´s Edition 2020 woda toaletowa unisex

6×
Calvin Klein CK One Collector´s Edition 2020 woda toaletowa unisex
Calvin Klein CK One Collector´s Edition 2020 woda toaletowa unisex
100 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CAK17245

Podkreśl swoją wyjątkowość i bądź sam sobą wraz z wodą toaletową Calvin Klein CK One Collector´s Edition 2020. Jej aromatyczny zapach o cytrusowych akordach doda Ci energii, by przekonać wszystkie przeszkody.

  • cytrusowo-aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • limitowana kolekcja z 2020 roku
  • odpowiedni dla kobiet, jak i dla mężczyzn

Skład zapachu
Początek kompozycji otwierają słodkie i soczyste nuty bergamotki, ananasa i papai, które doprawione są kardamonem. Później dołączają się delikatne nuty fiołku, białej róży i zielonej herbaty wraz z gałką muszkatołową. Wszystkie nuty łączą się z doskonałym tłem kompozycji, które tworzy zmysłowe piżmo i bursztyn.

Historia zapachu
CK One rozpoczął rewolucję w świecie zapachów – od tego czasu nie muszą one już być delikatnie kobiece lub mocno męskie. Perfumy unisex są przeznaczone dla wszystkich, którzy sami definiują własną tożsamość.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
papaja, ananas, kardamon, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
biała róża, fiołek, gałka muszkatołowa, zielona herbata
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, bursztyn
Grupy zapachów
cytrusowe, aromatyczne

Wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył swoją własną spółkę w 1968 roku. W latach 80-tych Calvin Klein miał swój pierwszy sukces wraz z uruchomieniem swojej pierwszej linii dżinsów, kiedy to zaczął używać swojego imienia na tylnej kieszeni spodni. Czyste linie i prosty styl Calvin Klein są dobrze znane.

To samo dotyczy Calvin Klein perfumy, które stały się ikoniczne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Pierwszy zapach powstał pod koniec lat 70-tych, a wiele z nich do dziś zachwyca duchem dekady, w której zostały wydane.

Na początku lat 90- tych wprowadzono do obrotu rewolucyjne zapachy Obsession i Eternity, które stały się legendami i ostatecznie upewniły miejsce Calvina Kleina w świecie perfum. Perfumy Calvin Klein tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie i pod patronem jednej z wiodących firm kosmetycznych Coty.