Bvlgari Man Wood Neroli woda perfumowana dla mężczyzn

2×
Bvlgari Man Wood Neroli woda perfumowana dla mężczyzn
Bvlgari Man Wood Neroli woda perfumowana dla mężczyzn
60 ml
234,50

390,83 / 100 ml, w tym VAT
Kod: BVL07363 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 24.06.2021
Nasze sklepy
czwartek 24.06.2021

Opis Bvlgari Man Wood Neroli
Skład

Tęsknota za mocą Śródziemnomorskiego słońca! Hołd dla natury i połączenia miejskiej energii z energią relaksu i odpoczynku! Woda perfumowana dla mężczyzn Bvlgari Man Wood Neroli, pomoże Ci cieszyć się życiem i celebrować moc światła!

  • drzewno-cytrusowy zapach
  • dla mężczyzn kochających pozytywną energię lata
  • doskonały zapach na co dzień, zwłaszcza latem

Skład zapachu
W zapachu wyczuwalna jest silna nuta drzewa gorzkiej pomarańczy, która przynosi skojarzenia słonecznych, odprężających chwil. Na początku wyczuwalne jest zmysłowe neroli, solne akordy, cyprys, bergamotka. Następnie do głosu dochodzą nuty drzewa cedrowego i kwiatu pomarańczy. Bazę zapachu tworzy harmonijna aura piżma, ambroksenu oraz bursztynu mineralnego. Zapach jest wibrujący, świeży, pełny cytrusów zrównoważonych o solne nuty, połączenie to symbolizuje harmonię ziemi ze światłem.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
neroli
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
cyprys
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo
Grupy zapachów
cytrusowe, drzewne

O marce Bvlgari

Perfumy Bvlgari w świecie perfum nieodłącznie kojarzą się z drogocennymi klejnotami. Stanowią połączenie sztuki jubilerskiej i perfumeryjnej, wyrażające wspaniałość i magię rejonu Morza Śródziemnego. Ta włoska marka wyróżnia się pionierskim duchem, poczuciem stylu i wykwintnością oraz mistrzowskim wyczuciem barw.

Historia marki Bvlgari rozpoczęła się w roku 1884 w „wiecznym mieście“ – Rzymie. Początkowo marka zajmowała się biżuterią, później zegarkami. Pierwsze perfumy Bvlgari ujrzały światło dzienne w 1992 roku, a od tego czasu w jej pracowni powstało wiele udanych kolekcji, takich jak Omnia, Man czy Goldea i Splendida.

Opracowując kompozycje zapachowe, marka Bvlgari szuka inspiracji na wszystkich kontynentach, w przyrodzie i różnorodności świata. Nad ich kreacją pracują najlepsi światowi perfumiarze, a stylistyka flakonów przywołuje na myśl najpiękniejszą biżuterię.

Misją marki Bvlgari jest dzielenie się radością i poczuciem satysfakcji, wynikającej z obróbki naturalnych klejnotów.

Recenzje Bvlgari Man Wood Neroli2