Skip to main content

BurberryHer mleczko do ciała dla kobiet

Burberry Her mleczko do ciała dla kobiet
Burberry Her mleczko do ciała dla kobiet
200 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: BUR07796

Ciesz się luksusowym zapachem także podczas swoich porannych i wieczornych zabiegów w łazience. Produkt do pielęgnacji ciała Burberry Her Her dopieści nie tylko Twoje zmysły ulubionym zapachem, ale też zadba o Twoją skórę.

Właściwości:

  • wspaniale nadaje się na prezent, w połączeniu z perfumami
  • zapewnia długotrwałe nawilżenie i miękkość
  • uzupełnia klasyczny zapach z tej samej serii

Skład

Konsystencja
mleczko

Burberry – kultowa i czysto brytyjska marka jest dosłownie esencją kraju, w którym powstała. W świecie mody i perfum ucieleśnia dziś ponadczasową elegancję, wyrafinowany styl i odniesienie do tradycji.

Marka Burberry powstała w roku 1856, kiedy to młody Thomas Burberry rozpoczął pracę w sklepie z odzieżą do aktywności na świeżym powietrzu. Zajął się tworzeniem nowych materiałów i w 1888 r. opatentował wynalezioną przez siebie wodoodporną, oddychającą tkaninę – gabardynę.

Praktyczność ubrań Burberry doceniła między innymi wyprawa Roalda Amundsena na biegun południowy. Oficerowie służący podczas I wojny światowej nosili zaś płaszcze, które stały się później popularne również wśród cywilów. W latach 50-tych marka została nadwornym dostawcą brytyjskiej rodziny królewskiej.

Kultowe logo z rycerzem na koniu i wzór w kratkę od dziesięcioleci jest gwarancją najwyższej jakości, podobnie jak kosmetyki i zapachy Burberry. Tradycyjne wartości marki ukryto w każdych perfumach Burberry. Teraz i Ty możesz wypróbować na własnej skórze magię brytyjskiej elegancji.