Biotherm Aquapower

opakowanie podróżne (dla mężczyzn)

Biotherm Aquapower opakowanie podróżne (dla mężczyzn)
Biotherm Aquapower opakowanie podróżne (dla mężczyzn)
Darmowa dostawa
opakowanie podróżne (dla mężczyzn)
99,00

Kod: BIO05223 | Ponad 20 szt. w magazynie

Biotherm Aquapower kuracja nawilżająca 20 ml + pianka do golenia 50 ml + żel oczyszczający 40 ml + Aquafitness rewitalizujący żel pod prysznic 40 ml

1
Dostawa kurierem DPD
środa 28.08.2019
Nasze sklepy
środa 28.08.2019
Biotherm Aquapower
opakowanie podróżne (dla mężczyzn) | 99,00

Właściwości

Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery
Typ zestawu
opakowanie podróżne
Wiek
dla osób w każdym wieku

O marce Biotherm

Biotherm oznacza harmonijne współbrzmienie człowieka z przyrodą. Zanurz się w wodnym świecie tych wyjątkowych kosmetyków.

Marka Biotherm inspiruje się siłą źródeł termalnych, minerałów i innych substancji biologicznie czynnych. Wyjątkowy skład jej produktów czerpie energię głównie z wody jako żywiołu natury, który dał początek życiu.

O działaniach naturalnego źródła w Pirenejach wiedziano od wieków. Niektórzy wierzyli nawet, że to źródło wiecznej młodości. W latach 50. ubiegłego wieku na powierzchni tego źródła zauważono niezwykłą substancję, której nadzwyczajnych właściwości dowiodły także późniejsze badania dr. Jose Julliena. Połączył on swoją wiedzę z doświadczeniem kosmetyczki Janine Marissal i wspólnie położyli fundamenty pod markę Biotherm.

Woda dzięki swoim niepowtarzalnym cechom biologicznym pozostaje w idealnej harmonii ze skórą człowieka, co pozwala jej w wyjątkowy sposób regenerować i chronić skórę. Dziś Biotherm oferuje najwyższej jakości produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, podobnie jak świeże i urzekające zapachy z naturalnymi akcentami. Ty także przetestuj siłę wody.