BiorepairTreatment of Sensitive Teeth zestaw do pielęgnacji zębów (dla wrażliwych zębów)

Biorepair Treatment of Sensitive Teeth zestaw do pielęgnacji zębów (dla wrażliwych zębów)
Biorepair Treatment of Sensitive Teeth zestaw do pielęgnacji zębów (dla wrażliwych zębów)
zestaw do pielęgnacji zębów (dla wrażliwych zębów)

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: BRP1233

Pasta do wrażliwych zębów Biorepair Treatment of Sensitive Teeth gwarantuje, że będziesz się delektować zimnymi lub gorącymi napojami bez nieprzyjemnych odczuć. Pożegnaj się z nadwrażliwością zębów.

Zawartość zestawu:

  • pasta do zębów o działaniu regenerującym 50 ml
  • aplikator

Właściwości:

  • zmniejsza wrażliwość zębów
  • pielęgnuje odsłonięte szyjki zębowe
  • wzmacnia szkliwo zębów

Właściwości

Typ zestawu
wygodne opakowanie

Kosmetyki BioRepair | BioRepair – prawdziwa odnowa szkliwa. Marka BioRepair należy do włoskiej firmy Coswell, która już od dłuższego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku kosmetycznym. Innowacyjną serię produktów do wrażliwych zębów zawierającą opatentowaną formułę bioaktywną MICROREPAIR® odnawiającą szkliwo, marka stworzyła we współpracy z Uniwersytetem Bolońskim.
Unikatowa formuła MICROREPAIR® zawiera mikrocząsteczki hydroksyapatytu, naturalnego składnika szkliwa i zębiny, oraz aktywującego cynku. Dzięki temu produkty BioRepair remineralizują i odnawiają strukturę szkliwa, wyrównują je i pokrywają drobne uszkodzenia warstwą ochronną.
Regularne stosowanie produktów z serii BioRepair zapewnia rewitalizację struktury zębowiny oraz zamknięcie kanalików, które są przyczyną bólu odsłoniętych szyjek zębowych. Jednocześnie BioRepair działa antybakteryjnie i zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, próchnicy i kamienia nazębnego. Ponadto, zapewnia ochronę przed nieświeżym oddechem dzięki wchłanianiu związków siarki przez mikrocząsteczki hydroksyapatytu.
Seria BioRepair obejmuje kilka rodzajów past do zębów służących nie tylko do pielęgncji wrażliwych zębów, ale także na przykład do efektywnego i bezpiecznego wybielania. W ofercie ma również płyny do płukania jamy ustnej, szczoteczki do zębów i nici dentystyczne, które uzupełniają pielęgnację higieny jamy ustnej.
BioRepair przynosi naprawdę skuteczne rozwiązanie problemów z wrażliwymi zębami, które nie tylko łagodzą objawy, ale także leczą ich przyczyny…