BeyoncéHeat woda perfumowana dla kobiet

139×
Beyoncé Heat woda perfumowana dla kobiet
Beyoncé Heat woda perfumowana dla kobiet
Zaoszczędź
62,90

Zaoszczędź 11%
30 ml
55,70

W magazynie | 185,67 / 100 ml, w tym VAT | Kod: BEY0015
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Rozpal swój wewnętrzny ogień i daj się ponieść zmysłowości, którą skrywasz na co dzień. Woda perfumowana dla kobiet Beyoncé Heat dzięki swoim orientalnym nutom pobudzi twoją kobiecość oraz doda ci elegancji idącej w parze z seksowną tajemniczością.

  • słodki zapach z orientalnymi nutami
  • dla kobiety chcącej pokazać swoją zmysłową stronę
  • inspirujący efekt ognia płonącego wewnątrz flakonu

Skład zapachu:
Kompozycję zapachową otwiera rześki bukiet składający się z czerwonej orchidei waniliowej, magnolii i neroli, zrównoważony przez delikatny pocałunek apetycznej brzoskwini. Zmysłowy akord serca otwiera aromat piżma dopełniony słodyczą migdałów i wiciokrzewu, zapowiadając rozgrzewającą i seksowną głębię zapachu przesiąkniętą drzewnym aromatem sekwoi, fasoli tonka i szlachetnego bursztynu.

Historia zapachu:
Woda perfumowana dla kobiet Beyoncé Heat to wyjątkowa manifestacja siły kobiecej zmysłowości. Zapach jest seksowny, elegancki, a zarazem intrygujący i zagadkowy. Reprezentuje pewne siebie kobiety, które nie boją się pożądać i być pożądane.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
neroli, orchidea, brzoskwinia, magnolia
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
wiciokrzew, piżmo, migdały
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
bursztyn, fasola tonka, drzewo
Grupy zapachów
orientalne

Perfumy Beyonce | Beyonce to światowej renomy bezkonkurencyjna amerykańska piosenkarka, która  swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 1990 roku. Jej duże ambicje i pracowitość miały wielki wpływ na dalsze losy kariery. Również kariery w świecie mody. Z tą dziedziną związana jest również propozycja własnych perfum. Beyonce przeniosła swój indywidualny styl do swoich perfum. Jej zapach jest nowoczesny, wyjątkowy i elegancki.