Bentley For Men Intensewoda perfumowana dla mężczyzn

196×
Bentley For Men Intense woda perfumowana dla mężczyzn
Bentley For Men Intense woda perfumowana dla mężczyzn
100 ml

Kod: BTL0262 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

Opis perfum Bentley For Men Intense
Skład

Podkreśl swoją męskość korzennym, seksownym zapachem. Dokładnie taka jest woda perfumowana Bentley for Men Intense, która uwydatni Twoje zalety i dostarczy Ci potrzebnej dawki pewności siebie. Gwarantujemy, że niejedna kobieta spyta Cię o ten interesujący zapach.

  • orientalny, korzenny zapach
  • dla zdecydowanego mężczyzny, z którym spotkanie to czysta przyjemność
  • idealny na dzień, na wieczór, ale także w nocy

Skład zapachu
We wstępnych nutach zapach prezentuje intensywne kadzidło, pelargonię i pikantny pieprz. Potem na pierwszy plan wysuwa się rozgrzewająca skóra, aromatyczna szałwia muszkatołowa i cenne labdanum. W bazie wyczujemy gorący cedr, kuszące drzewo sandałowe i orientalną paczulę.

Historia zapachu
Zapach, który został wprowadzony na rynek w 2013 roku, jest specjalnie zaprojektowany dla nowoczesnych gentlemanów. Doda Ci sex-appealu i podkreśli wszelkie zalety. Autorką wody perfumowanej Bentley for Men Intense jest znana mistrzyni perfumiarstwa Nathalie Lorson. Na uwagę zasługuje także stylowy flakon o luksusowym wykończeniu.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czarny pieprz, kadzidło
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
skóra, szałwia, labdanum
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
cedr, paczuli, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
orientalne, przyprawowe

O marce Bentley

Bentley to stosunkowo młoda marka perfum, dla której inspiracją stały sie piękno i luksus legendarnych samochodów Bentley. Pierwsze perfumy Bentley powstały w 2013 r. i natychmiast odniosły sukces, i to nie tylko wśród fanów aut!
Zapachy Bentley są pełne świeżości i orientalnych przypraw, które wzmacniają ich dynamikę i niezwykłą elegancję. Zapach Bentley dodadzą ci pewności siebie i uczucia prawdziwej ekscytacji.
Oprócz wyjątkowego aromatu perfumy Bentley wyróżniają się swym designem o czystych, eleganckich liniach korespondujących z legendarnymi autami Bentley. Spróbuj prawdziwego luksusu niezafałszowanego świata samochodów z perfumami Bentley!

Recenzje Bentley For Men Intense