Zapomnij o botoksie, wypróbuj krem z jadem węża

23 marca 2021notino.pl
Choć większość ludzi myśl o jadzie żmii przejmuje grozą, to osoby będące na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi w tym momencie raczej nadstawiają uszu. Kremy z jadem węża mają działanie przeciwzmarszczkowe, nie na darmo zyskując status botoksu bez igieł. W odróżnieniu od klasycznego zabiegu z zastosowaniem botoksu, wszyscy wciąż będą w stanie rozpoznać Twoje emocje. Jakie zalety ma jad żmii i w jakich produktach go znajdziesz?

Zalety kosmetyków z jadem węża

Jad węża wykazuje lekkie działanie znieczulające, odpręża mięśnie twarzy i może opóźniać powstawanie zmarszczek. Dzięki wysokiej zawartości enzymów, peptydów i aminokwasów niweluje płytkie zmarszczki, widoczne na twarzy. Oprócz walki ze zmarszczkami, kosmetyki z jadem węża świetnie sprawdzają się w nawilżaniu i ujednolicaniu kolorytu skóry.

Tę wyjątkową substancję znajdziesz nie tylko w produktach do pielęgnacji skóry – jest ona również stosowana w farmacji ze względu na efektywność w leczeniu bólów stawów, oparzeń, obrzęków i w innych problemach.

Chociaż jad żmii zapewnia niesamowite efekty, nie każdy powinien go stosować. Najlepiej skonsultować się ze specjalistą i unikać używania go w przypadku uczulenia na składniki pochodzenia zwierzęcego, w ciąży lub np. podczas karmienia piersią. Kosmetyków z jadem węża powinny unikać również dzieci, a także dorośli, jeśli na skórze widoczne są jakiekolwiek uszkodzenia czy otarcia.

Bezpieczniejszy i tańszy SYN-AKE

Jak zapewne przypuszczasz, prawdziwy jad węża z pewnością nie jest tani. Dlatego też w Szwajcarii wyprodukowano bezpieczny, syntetyczny jad o nazwie SAN-AKE, stosowany obecnie przez wiele firm kosmetycznych i farmaceutycznych.

W laboratoriach wytwarzana jest tylko ta składowa jadu, która obniża napięcie mięśniowe, redukuje skurcze mięśni i zapewnia właściwości przeciwbólowe. SYN-AKE, podobnie jak prawdziwy jad, blokuje sygnały nerwowe, wywołujące skurcze mięśni twarzy, a w efekcie – przyczyniające się do powstawania zmarszczek.

Jadem żmii w zmarszczki

Sięgnij po jad węża, kiedy zdecydujesz, że masz naprawdę dość zmarszczek i chcesz wypowiedzieć im wojnę. Klasyczne kremy z jadem żmii możesz uzupełnić serum lub maską do twarzy z tą substancją. O jakich konkretnie produktach mowa?

Z pielęgnacją z jadem węża możesz wystartować od razu po przebudzeniu – przygotuj skórę na wymagania codzienności, by krem pracował równie wydajnie jak Ty w ciągu dnia. Krem syn-ake Mizon Aging Care Firming Solution możesz stosować zarówno rano, jak i wieczorem, aby cieszyć się jego przeciwstarzeniowymi i nawilżającymi właściwościami, ponieważ odmładzający skład wzbogacono o kwas hialuronowy i naturalne olejki.

Równie królewską pielęgnację zapewni Ci krem Babaria Snake Venom, który skutecznie zwalcza zmarszczki i jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Zapewnia natychmiastowe efekty, widoczne w pełni po około 2 godzinach od aplikacji.

Krem do twarzy ??z jadem żmii Diet Esthetic SnakeActive zawiera polipeptyd z jadu węża i inne substancje aktywne, dzięki którym Twoja skóra będzie wyglądać młodziej oraz stanie się doskonale nawilżona i rozświetlona. Krem wnika nawet w głębsze zmarszczki, by intensywnie je spłycać.

Jeśli chcesz wesprzeć działanie kremu, włącz do swojej codziennej pielęgnacji serum przeciwzmarszczkowe Rodial Booster Drops Snake Serum Drops. Serum redukuje oznaki zmęczenia i już niewielka jego ilość sprawia, że skóra sprawia wrażenie odświeżonej i wypoczętej.

Warto się również skupić na skórze okolic oczu, by pozbyć się irytujących kurzych łapek, które często pojawiają się zbyt wcześnie. Sięgnij po krem ??pod oczy z jadem węża Rodial Glamoxy™. W ramach doraźnej pomocy i na wyjątkowe okazje wypróbuj żelową maskę Rodial Snake Jelly Eye Patches.

Czy masz jeszcze jakieś obawy, dotyczące stosowania jadu żmii na własnej skórze? Jeśli Cię przekonaliśmy, podziel się z nami, który produkt z jadem węża wydaje się najbardziej spełniać Twoje oczekiwania!

Czytaj więcej