Skip to main content

Banana RepublicPeony & Peppercor woda perfumowana unisex

2×
Banana Republic Peony & Peppercor woda perfumowana unisex
Banana Republic Peony & Peppercor woda perfumowana unisex
Zaoszczędź
172,50

Zaoszczędź 28%
75 ml
123,50

W magazynie | 164,67 / 100 ml, w tym VAT | Kod: BRE00305
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
poniedziałek 31.01.2022

Idealne połączenie świeżości i nut owocowych – tym właśnie jest woda perfumowana unisex Banana Republic Peony & Peppercor . Ten zapach pełen pulsującej energii stanie się Twoim nieodzownym towarzyszem nie tylko na lato.

  • orientalny zapach
  • kwiatowy zapach
  • unisex – dla kobiet i mężczyzn

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
różowy pieprz, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
piwonia, róża
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, kaszmir
Grupy zapachów
kwiatowe

Perfumy Banana Republic | Banana Republic jest następcą firmy Gap Inc., którą w 1978 roku założyło małżeństwo Ziegler, specjalizujące się przedewszystkim w produkcji odzieży, obuwia, ale również sprzętu do użytku domowego i narzędzi sanitarnych. Nazwa Banana Republic była użyta w 1983 roku, a  już w 1996 roku firma posiada prawie 200 oddziałów na terenie Stanów Zjednoczonych. Z biegiem czasu pojawiły się w sprzedaży również oryginalne perfumy, które oczywiście posiadały nazwę Banana Republic. Wszystkie produkty są obdarzone w  bardzo luksusowe pudełka, podkreślają i pogłębiające zapach, tych wyjątkowych perfum.