BaByliss PRO 4Artists BABDB25E szczotka do włosów

BaByliss PRO 4Artists szczotka do włosów
BaByliss PRO 4Artists szczotka do włosów
ø 33 mm
71,90

71,90 / 1 szt., w tym VAT
Kod: BBL02903 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 5.03.2021
Nasze sklepy
piątek 5.03.2021

Opis produktu BaByliss PRO 4Artists BABDB25E

Okrągła szczotka do włosów BaByliss PRO 4Artists jest niezastąpionym przyborem podczas regularnego suszenia włosów suszarką.

Właściwości:

  • jest idealna do układania włosów podczas suszenia suszarką
  • jest pusta w środku, co przyspiesza suszenie

Sposób użycia:
Okrągła szczotka jest odpowiednia do stylizacji za pomocą ciepłego powietrza i suszarki. Wielkość szczotki dobierz odpowiednio do długości i gęstości swoich włosów.

O marce BaByliss PRO

p>BaByliss Pro to francuska marka zajmująca się produkcją najwyższej jakości elektrycznych urządzeń do włosów. Marka powstała w latach 60. ubiegłego wieku, kiedy to słynny paryski fryzjer pan Lelièvre, opracował w swoim studio fryzjerskim w pobliżu wieży Eiffela pierwszą elektryczną lokówkę do włosów.
Urządzenia BaByliss Pro są przeznaczone zarówno do profesjonalnego użytku, jak i domowej stylizacji włosów. W szerokim asortymencie BaByliss Pro znajduje się wiele rodzajów prostownic, lokówek, maszynek do strzyżenia, suszarek i specjalnych środków do pielęgnacji włosów. Firma BaByliss Pro współpracuje z osobistościami świata mody i stylizacji włosów, nieustannie rozwijając nowe technologie.
Urządzenia BaByliss Pro odznaczają się starannym wykończeniem i wyjątkowymi funkcjami, odpowiednimi dla każdego rodzaju włosów. Produkty BaByliss Pro są niezwykle wydajne i nie niszczą włosów, a dzięki temu oraz wielu innym genialnym właściwościom zyskały sobie grono zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Recenzje BaByliss PRO 4Artists BABDB25E