AvonScent for Men Masculine Woody woda toaletowa dla mężczyzn

1×
Avon Scent for Men Masculine Woody woda toaletowa dla mężczyzn
Avon Scent for Men Masculine Woody woda toaletowa dla mężczyzn
30 ml

Kod: AVO07950 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Avon Scent for Men Masculine Woody
Skład

Męskość, siłę i odwagę, które w sobie nosisz, podkreśli męska woda toaletowa Avon Scent for Men Masculine Woody . Zapach emanuje męskością i doskonale uzupełni Twoją osobowość.

  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • zapach drzewny
  • zapach odpowiedni dla nowoczesnego gentlemana
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • rozgrzewająca kompozycja zapachowa, doskonała na chłodniejsze miesiące

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
lawenda, anyż gwiaździsty, czerwone jabłko
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
drzewo herbaciane, drzewo sandałowe, kaszmir
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, wetiweria, drzewo cedrowe
Grupy zapachów
drzewne

O marce Avon

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.

 

Recenzje Avon Scent for Men Masculine Woody1