Przejdź do głównej zawartości
AstridAqua Biotic Set
zestaw upominkowy dla cery wrażliwej
(0)
Astrid Aqua Biotic Set zestaw upominkowy dla cery wrażliwej
Astrid Aqua Biotic Set zestaw upominkowy dla cery wrażliwej

Opis Astrid Aqua Biotic Set

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

Rodzaj skórywrażliwa, sucha
Typ zestawuzestaw upominkowy
Ochrona przed słońcembez SPF
Jak stosowaćna dzień i na noc
Obszar użyciatwarz

Specjalne okazje wymagają specjalnych prezentów, niezależnie od tego, czy chcesz sprawić przyjemność sobie, czy swoim bliskim. Zestaw upominkowy Astrid Aqua Biotic Set zawiera starannie dobrane i wyselekcjonowane połączenie zapachów i produktów kosmetycznych, które z pewnością wywołają uśmiech na Twojej twarzy lub na twarzach Twoich bliskich. Możesz je odkryć wszystkie naraz lub otwierać stopniowo przez dłuższy czas.

Zawartość zestawu:

  • Astrid Aqua Biotic woda micelarna 3w1 dla skóry suchej i wrażliwej 400 ml
  • Astrid Aqua Biotic krem na dzień i na noc do skóry suchej i wrażliwej 50 ml
  • Astrid Aqua Biotic maseczka w płachcie intensywnie nawilżająca i łagodząca dla skóry suchej i wrażliwej 1 szt.
  • Astrid kosmetyczka 1 szt.

Właściwości:

  • intensywnie nawilża
  • produkt odpowiedni również do skóry wrażliwej
  • produkty umożliwiają stworzenie kompleksowej pielęgnacji na co dzień

Sposób użycia:
Nanieś na oczyszczoną skórę i wmasuj kolistymi ruchami. Delikatnie rozetrzyj w kierunku od środka twarzy w kierunku na zewnątrz. Pozostaw do wchłonięcia. Omijaj okolice oczu. Maseczkę wyjmij ostrożnie z opakowania i nałóż na oczyszczoną twarz. Pozostaw na tak długo, jak podano na opakowaniu. Potem ostrożnie złuszcz maseczkę.

Ten tekst jest generowany automatycznie.

AstridAqua Biotic Set
zestaw upominkowy dla cery wrażliwej

(0)
1 szt.

Obecnie brak w magazynie | Cena minimalna 47,60 zł
Najniższa cena, po jakiej ten produkt był oferowany w ciągu ostatnich 30 dni przed rozpoczęciem tej oferty/sprzedaży. Więcej informacji 
| Kod: ASR00696