Ashleigh & Burwood London Black and Gold ceramiczna lampa aromatyczna

Ashleigh & Burwood London Black and Gold ceramiczna lampa aromatyczna
Ashleigh & Burwood London Black and Gold ceramiczna lampa aromatyczna
Promocje
132,50

132,50 / 1 szt., w tym VAT
Kod: ABL08784 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod 20home i zyskaj 20% zniżki na zapachy do domu. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 28.06.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 28.06.2021

Opis Ashleigh & Burwood London Black and Gold
Skład

Lampa aromatyczna Ashleigh & Burwood London Black and Gold w ciągu kilku minut stworzy w Twoim domu przyjemną atmosferę. Pomieszczenia przyjemnie rozświetli i dzięki możliwości ciągłego wymieniania zapachów za każdym razem wyczarujesz dokładnie taką atmosferę, jakiej oczekujesz.

Sposób użycia:
Produkt stawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Upewnij się, że lampa aromatyczna jest w dostatecznej odległości od wszystkich palnych materiałów lub źródła ciepła. Nie ruszaj płonącej lampy zapachowej. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Nakap do miseczki olejek zapachowy lub umieść w niej wosk. Do dolnej części lampy aromatycznej włóż świeczkę tealight i zapal ją. Pozwól, aby ciepło rozpuściło wosk albo uwolniło pachnący olejek. Przed dalszą manipulacją poczekaj, aż gorący wosk lub pachnący olejek całkiem ostygł. Gdy tylko wosk lub pachnący olejek całkiem wyparuje, natychmiast zdmuchnij świeczkę tealight i przed uzupełnieniem zawartości miseczki pozostaw lampę aromatyczną do wystygnięcia.

Skład

Materiał
ceramika
Typ lampy aromatycznej
na wosk lub olej

Recenzje Ashleigh & Burwood London Black and Gold