Skip to main content

Ashleigh & Burwood LondonArctic Tundra zestaw upominkowy I.

Ashleigh & Burwood London Arctic Tundra zestaw upominkowy I.
Ashleigh & Burwood London Arctic Tundra zestaw upominkowy I.
zestaw upominkowy I.
235,00

W magazynie | 235,00 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ABL08077

lampa 1 szt. + uzupełnienie 250 ml

Fresh Linen

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 1.02.2022

Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Arctic Tundra jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach.

Właściwości:

  • zwiewny czysty zapach
  • likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych
  • można bez obaw pozostawić bez nadzoru

Zawartość zestawu:

  • lampa 1 szt.
  • uzupełnienie 250 ml

Sposób użycia:
Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Dołączony jest również wkład do lampy katalitycznej. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem.Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną.

Skład

Typ zestawu
zestaw upominkowy
Rodzaj zapachu do domu
czysty