Amouage Men's Sampler Setzestaw upominkowy I. dla mężczyzn

Amouage Men's Sampler Set zestaw upominkowy I. dla mężczyzn
Amouage Men's Sampler Set zestaw upominkowy I. dla mężczyzn
zestaw upominkowy I. dla mężczyzn

Kod: AMU3705 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

woda perfumowana 12 x 2 ml

Memoir + Epic + Lyric + Jubilation + Reflection + Gold + Honour + Interlude + Journey + Myth + Figment + Imitation

Opis perfum Amouage Men's Sampler Set
Skład

Luksusowy zestaw testowy zawiera kolekcję próbek najpopularniejszych zapachów Amouage. Przedstawiciele marki sami wybierają wody perfumowane, dlatego zawartość poszczególnych kompletów może się od siebie różnić. Daj się zaskoczyć!

  • zestaw próbek 12 męskich wód perfumowanych Amouage
  • luksusowe zapachy zawierające najwyższej jakości składniki
  • eleganckie opakowanie prezentowe

Skład

Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Amouage

Pełne przepychu zapachy Amouage wyróżnia absolutna wyjątkowość i charakterystyczna elegancja. Niezależna marka tych luksusowych perfum niszowych ma dziś swoją siedzibę w Londynie, ale jej korzenie sięgają daleko na Środkowy Wschód.

Amouage czerpie inspiracje z bogatego i różnorodnego dziedzictwa miejsca swojego powstania – z Sułtanatu Omanu. Markę w 1983 roku założył Jego Wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, członek omańskiej rodziny królewskiej, pragnąc ożywić sławę arabskich zapachów. Filozofią marki jest tworzenie perfum o prawdziwej wartości artystycznej. Amouage ściśle dobiera tylko najwyższej jakości egzotyczne składniki, do których należy kadzidło z Omanu, wyjątkowa róża z Omanu lub mirra.

Perfumy niszowe Amouage są komponowane w Grasse na południu Francji, uważanym za stolicę świata perfum, co gwarantuje dotrzymanie najwyższych standardów. Zapachy wędrują następnie do wytwórni w Omanie, gdzie około dwóch miesięcy trwa proces maceracji składników. Na koniec wszystkie perfumy Amouage przechodzą dokładną kontrolę jakości i są pakowane prawie wyłącznie ręcznie.

Recenzje Amouage Men's Sampler Set