Amouage Beach Hutwoda perfumowana dla mężczyzn

12×
Amouage Beach Hut woda perfumowana dla mężczyzn
Amouage Beach Hut woda perfumowana dla mężczyzn
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
1325,00

Zaoszczędź 49%
100 ml
681,00

Kod: AMU4154 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 16.07.2020
Nasze sklepy
czwartek 16.07.2020

Opis perfum Amouage Beach Hut
Skład

Daj się ponieść zapachowi, który wywołuje poczucie wolności i zapomnienia. Woda perfumowana Amouage Beach Hut przeniesie twoje myśli na opuszczoną plażę, gdzie natura obezwładni twoje zmysły.

  • zielony zapach z drzewnymi aromatami
  • zmysłowy zapach poruszający wyobraźnię
  • idealny na cieplejsze miesiące

Skład zapachu:
Kompozycję zapachową niczym powiew morskiej bryzy otwiera świeża kombinacja mięty i galbanum z delikatnym aromatem kwiatu pomarańczy. W zielonym sercu zapachu spotykają się męskie nuty wetiweru, mchu i bluszczu. Drzewna kombinacja aromatów mirtu, paczuli i suchego drewna sprawi, że twoja wyobraźnia przeniesie cię na plażę, do drewnianej chatki rozgrzanej letnim słońcem.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
galbanum, kwiat pomarańczy, mięta
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
wetiweria, bluszcz, mech
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
mirt, paczuli, suche drewno
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Amouage

Pełne przepychu zapachy Amouage wyróżnia absolutna wyjątkowość i charakterystyczna elegancja. Niezależna marka tych luksusowych perfum niszowych ma dziś swoją siedzibę w Londynie, ale jej korzenie sięgają daleko na Środkowy Wschód.

Amouage czerpie inspiracje z bogatego i różnorodnego dziedzictwa miejsca swojego powstania – z Sułtanatu Omanu. Markę w 1983 roku założył Jego Wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, członek omańskiej rodziny królewskiej, pragnąc ożywić sławę arabskich zapachów. Filozofią marki jest tworzenie perfum o prawdziwej wartości artystycznej. Amouage ściśle dobiera tylko najwyższej jakości egzotyczne składniki, do których należy kadzidło z Omanu, wyjątkowa róża z Omanu lub mirra.

Perfumy niszowe Amouage są komponowane w Grasse na południu Francji, uważanym za stolicę świata perfum, co gwarantuje dotrzymanie najwyższych standardów. Zapachy wędrują następnie do wytwórni w Omanie, gdzie około dwóch miesięcy trwa proces maceracji składników. Na koniec wszystkie perfumy Amouage przechodzą dokładną kontrolę jakości i są pakowane prawie wyłącznie ręcznie.

Recenzje Amouage Beach Hut