âme pureCIT Pen Basic zestaw (korygujący zmarszczki)
CIT Pen 0,50 mm aplikator mikroigłowy + WrinklEraser™ Gel żel-krem przeciw zmarszczkom 30 ml + Sanitizer Spray 12 ml
Wszystko, czego potrzebujesz do odmłodzenia skóry w jednym zestawie kosmetycznym.
Czy marzy Ci się skuteczna i łatwa pielęgnacja skóry, którą wykonasz za pomocą jednego kompletnego zestawu kosmetycznego? W skład niniejszego zestawu wchodzi aplikator mikroigłowy âme pure CIT Pen 0,50 mm, którego działanie jest porównywalne do zabiegu laserowego, intensywna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa âme pure WrinklEraser™ o zawartości 3 składników aktywnych i uniwersalny spray do czyszczenia âme pure Sanitizer Spray.
Już po pierwszym użyciu produkcja kolagenu w skórze może wzrosnąć o ponad 200%, a niewidoczne nakłucia, które CIT Pen tworzy w naskórku, o 1000 razy zwiększają wchłanianie składników aktywnych żelu.
Zestaw zawiera:
- 1× aplikator mikroigłowy âme pure CIT Pen 0,50 mm
- 1× intensywna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa âme pure WrinklEraser™
- 1× uniwersalny spray do czyszczenia âme pure Sanitizer Spray
Właściwości:
- skutecznie wypełnia zmarszczki i ujędrnia zwiotczałą skórę, wyraźnie ją odmładzając
- zapewnia łatwą pielęgnację skóry, w tym wrażliwych obszarów wokół oczu i nosa
- aktywuje produkcję kolagenu i elastyny, wygładza powierzchnię skóry
- usuwa przebarwienia, redukuje plamy starcze i hiperpigmentację
- ściąga rozszerzone pory, eliminuje zaczerwienienia
- wzmacnia układ odpornościowy skóry, zapewnia ochronę przed uszkodzeniem
- zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek przez rozluźnienie mięśni twarzy
- pomaga usuwać szkodliwe bakterie, nadaje skórze miękkość i gładkość
Skład sprayu do czyszczenia âme pure Sanitizer Spray:
- 62% – alkohol bez zapachu
- aloes
- witamina E
- cytrusowy zapach
Skład pielęgnacji przeciwzmarszczkowej âme pure WrinklEraser™:
- 2% Betox-93® – najczystszy beta glukan na świecie
- 12% – substancje aktywne
- bez siarczanów, silikonu, GMO
- bez substancji perfumujących
Aplikator mikroigłowy âme pure CIT Pen 0,50 mm:
- mikroigły wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej
Sposób użycia:
Przed użyciem aplikatora mikroigłowego spryskaj ręce i urządzenie sprayem oczyszczającym Sanitizer Spray. Urządzenia mikroigłowe należy dezynfekować przed i po każdym użyciu. Polecamy również zdezynfekować skórę. Nałóż spray na wacik i delikatnie wmasuj w miejsca, w których zamierzasz wykonać procedurę. Zabieg mikronakłuwania za pomocą aplikatora CIT Pen wykonuj 2-4 razy w tygodniu wieczorem, co drugi tydzień. W jednym tygodniu nakłuwasz, a w drugim robisz sobie przerwę. Bezpośrednio po zabiegu nałóż na pielęgnowany obszar żel WrinklEraser™.
Właściwości
Typ zestawu | zestaw upominkowy, wygodne opakowanie |