AlpecinHybrid tonik przeciw wypadaniu włosów Do suchej i swędzącej skóry głowy

Alpecin Hybrid tonik przeciw wypadaniu włosów Do suchej i swędzącej skóry głowy
Alpecin Hybrid tonik przeciw wypadaniu włosów Do suchej i swędzącej skóry głowy
Darmowa dostawa
200 ml
44,00

W magazynie | 22,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ALP04910
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Produkt pielęgnacyjny do włosów Alpecin Hybrid skutecznie stymuluje wzrost nowych włosów, wzmacnia je, a jednocześnie reguluje proces ich wypadania. Możesz znów cieszyć się pięknymi i gęstymi włosami.

Właściwości:

  • pobudza aktywność cebulek włosowych
  • hamuje wypadanie włosów
  • odbudowuje naturalną siłę włókna włosowego
  • długotrwale poprawia stan włosów
  • łagodzi podrażnioną skórę głowy

Skład:

  • kofeina

Właściwości

Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów
Efekt
Gęstość i witalność, stymulacja wzrostu, łagodzenie
Typ skóry głowy
wrażliwa skóra głowy, sucha skóra głowy , swędząca skóra głowy
Włosy problematyczne
do włosów słabych i wypadających

Kosmetyki do włosów Alpecin to skuteczne rozwiązanie dla osób mających problemy z wypadaniem włosów. Ta niemiecka marka zajmuje się problematyką włosów oraz skóry głowy już od 1905 r. i od tego czasu dokonała wielu odkryć naukowych w tym zakresie. Prawdziwa rewolucja w obszarze prewencji wypadania włosów stała się jej udziałem w 2002 r., kiedy to jako pierwsza zaczęła stosować w swych produktach dużą ilość naturalnej kofeiny. Okazało się bowiem, że substancja ta skutecznie chroni włosy przed skutkami działania testosteronu wpływającego na wypadanie włosów o podłoKosmetyki do włosów Alpecin to skuteczne rozwiązanie dla osób mających problemy z wypadaniem włosów. Ta niemiecka marka zajmuje się problematyką włosów oraz skóry głowy już od 1905 r. i od tego czasu dokonala wielu odkryć naukowych w tym zakresie. Prawdziwa rewolucja w obszarze prewencji wypadania włosów stała się jej udziałem w 2002 r., kiedy to jako pierwsza zaczęła stosować w swych produktach dużą ilość naturalnej kofeiny. Okazało się bowiem, że substancja ta skutecznie chroni włosy przed skutkami działania testosteronu wpływającego na wypadanie włosów o podłożu dziedzicznym.

Oprócz kofeiny kosmetyki do włosów Alpecin zawierają inne składniki aktywne wyłącznie naturalnego pochodzenia. Preparaty te są testowane dermatologicznie i klinicznie i przeznaczone są dla mężczyzn. Kosmetyki do włosów Alpecin pielęgnują skórę głowy oraz przywracają piękno i zdrowie włosów. W bogatym asortymencie marki Alpecin znajdziesz nie tylko niezwykle skuteczne toniki i szampony przeciw wypadaniu włosów, ale także kosmetyki przeciwłupieżowe, zapobiegające nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów czy pomagające w przypadku wrażliwej skóry głowy.