Alena ŠeredováPraga woda perfumowana dla kobiet

1×
Alena Šeredová Praga woda perfumowana dla kobiet
Alena Šeredová Praga woda perfumowana dla kobiet
Zaoszczędź
166,40

Zaoszczędź 15%
100 ml
141,30

5 w magazynie | 141,30 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ASE08156
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Przypomnij sobie wczesne poranne spacery po budzącej się do życia Pradze i jej ogrodach. Woda perfumowana Praga to czysty, delikatnie kwiatowy zapach, w którym poczujesz świeżość parującej rosy na białych kwiatach i prześwitujące między gałęziami promienie słońca.

  • kwiatowy zapach, w którym dominują konwalie
  • z kolekcji zapachów topmodelki Aleny Šeredovej
  • zainspirowany miejscami, które wpłynęły na jej życie
  • wyprodukowano w tradycyjnej czeskiej pracowni perfumeryjnej

Skład zapachu
Główny akord, przewijający się przez cały zapach, to konwalie. Kruche, świeże, powabne i romantyczne. Natychmiast wywołują uczucie spokoju i harmonii. Ciesz się czystością i subtelnością całej kompozycji zapachowej.

Historia zapachu
Topmodelka Alena Šeredová przedstawia kolekcję luksusowych zapachów, wiążących się z miejscami, które znacząco wpłynęły na jej życie. Zawdzięczają im też swoje nazwy. Praga to jej miasto rodzinne, tu dorastała i przez długi czas mieszkała.

Woda perfumowana dzięki swojej nazwie może być także idealną pamiątką lub oryginalnym prezentem z Czech.

Skład

Złożenie
konwalia
Grupy zapachów
kwiatowe

Zamknij oczy i pozwól się przenieść do świata pełnego kobiecości, mody i czarujących tonów. Zapachy Aleny Šeredovej sprawią, że każdego dnia będziesz się czuć jak królowa piękna.

Alena Šeredová, sławna top modelka, wicemiss Republiki Czeskiej i aktorka, od zawsze kochała perfumy oraz kojarzyła z zapachami swoje emocje i wspomnienia. Perfumy uważa za niewidzialny podpis, który może podkreślić osobowość i piękno osoby, która je nosi. Dlatego było jej ciężko, gdy po ciąży zaczął się jej zmieniać węch, a zwykłe perfumy przestały jej wystarczać. Z tego powodu znana modelka zdecydowała się na wyjść naprzeciw idealnemu zapachowi.

Nawiązała współpracę z tradycyjną czeską pracownią perfumiarską i poza własną kolekcją bielizny i biżuterii zaprezentowała własną kolekcję wyjątkowych zapachów. Zaprojektowała pierwszą serię perfum inspirowanych miejscami, które znacząco wpłynęły na jej życie i karierę. Perfum, które są takie jak ona – uwodzicielskie, kobiece, zmysłowe, ale jednocześnie delikatne i oryginalne.