Air WickAroma Mist Soothing Honeydew & Cucumber napełnianie do dyfuzorów

Air Wick Aroma Mist Soothing Honeydew & Cucumber napełnianie do dyfuzorów
Air Wick Aroma Mist Soothing Honeydew & Cucumber napełnianie do dyfuzorów
Nowość
20 ml
28,00

W magazynie | 140,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ARW00191
1
Upominek dla Ciebie
Już teraz zyskaj 20% zniżki na zapachy do domu. Wpisz w koszyku kod home, a zniżka będzie Twoja. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 20.01.2022
Nasze sklepy
już jutro czwartek 20.01.2022

Zapasowy wkład Air Wick Aroma Mist Soothing Honeydew & Cucumberzmieni zapach każdego pomieszczenia odpowiednio do Twojego aktualnego nastroju.

Właściwości:

  • owocowy zapach
  • świeży zapach
  • zwiewny czysty zapach
  • doskonałe do medytacji i relaksu
  • zapewnia lepszy nastrój i optymistyczne podejście do życia

Sposób użycia:
Wymień wkład zgodnie z załączoną instrukcją.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Przeczytać uważnie sposób użycia. Może powodować reakcję alergiczną.
Cały tekst

Skład

Rodzaj zapachu do domu
owocowy, świeży
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
elektryczny

Air Wick - to czarujące zapachy do wnętrz, które w każdym pomieszczeniu wytworzą wyjątkową atmosferę. Marka Air Wick rozpoczęła swą pachnącą historię już w 1943 roku, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęła oferować produkty zapachowe do domu. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów sprzedaż zapachów Air Wick rozszerzono na Kanadę, Australię i Europę. Obecnie produkty Air Wick są do dyspozycji w ponad 60 krajach świata.
Wyjątkowy świat zapachów Air Wick oferuje niezwykłe świeczki zapachowe, dyfuzory zapachowe, odświeżacze powietrza, zapachy do domu i inne unikalne przenośne odświeżacze powietrza. Zapachy Air Wick są bardzo różnorodne. Od kwiatowych i owocowych, aż po słodkie lub cytrusowe. Możesz wybrać taki zapach, który przeniesie cię do ciepłych krajów czy też odwrotnie – wzmocni domową przytulną atmosferę. Z Air Wick możesz być pewien, że w Twoim domu zawsze będzie unosił się piękny zapach, kuszący i jednocześnie odzwierciedlający Twoją osobowość.