AdidasActive Bodies woda toaletowa dla mężczyzn

47×
Adidas Active Bodies woda toaletowa dla mężczyzn
Adidas Active Bodies woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml

Kod: ADI0650 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku Discovery Box z mini perfumami gratis przy zamówieniu zakupach powyżej 180 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Opis Adidas Active Bodies
Skład

Jesteś namiętnym sportowcem, który zawsze walczy o jak najlepszy wynik? Woda toaletowa Adidas Active Bodies jest przeznaczona dla aktywnych i dynamicznych mężczyzn, którzy podejmują każde wyzwanie i rzucają się w wir nowych przygód. Wspomóż swoje wysiłki energicznym zapachem, a zwycięstwo stanie się Twoim udziałem.

  • aromatyczny zapach dla nowoczesnych mężczyzn
  • dodaje siły i pewności siebie
  • podkreśli sportowego ducha swojego użytkownika

Skład zapachu
Najpierw poczujesz odświeżającą cytrynę z zielonymi nutami w połączeniu z męską lawendą, aromatycznym kminem i strączyńcem. Iskrzenia dodają kompozycji aldehydy. W sercu zapachu zmysłowe drzewo sandałowe i cedr przenikają się z eleganckimi, kwiatowymi akordami róży i frezji. Intensywności i głębi dodają zapachowi rozgrzewające esencje ambry i piżma, których wrzącą energię wspaniale uzupełnia w bazie słodkawy duet fasoli tonka ze styraksem, ziemny mech dębowy i labdanum.

Historia zapachu
Uczuciu, jakie towarzyszy zwycięstwu, nic nie dorówna. Zapewnij sobie dopływ energii i motywacji dzięki męskiemu zapachowi Adidas Active Bodies z 1990 roku. Prosty flakon mówi o swoim właścicielu, że nie zajmuje się błahostkami, ale zmierza prosto do celu. 

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
lawenda, zielona nuta, cassie, kminek, cytryna, aldehydy
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
drzewo sandałowe, frezja, cedr, róża
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
fasola tonka, piżmo, styrax, labdanum, bursztyn, mech dębowy
Grupy zapachów
aromatyczne

O marce Adidas

Perfumy Adidas | Marka Adidas związana jest przede wszystkim z produkcją odzieży sportowej, obuwia i innych sportowych akcesoriów. Powstała w 1925 roku, założycielem dzisiaj już gigantycznej korporacji jest Adolf Dassler. Dzięki niemu marka Adidas stała się jedną z najbardziej popularnych marek związanych z tematyką sportową. W ostatnich latach producent skierował swoje kroki ku przemyśle perfumeryjnym. Adidas rozpoczął sprzedaż świeżych, sportowych zapachów, które są prezentowane pod patronatem firmy Coty. Szczegółowo opracowane serie perfum to oryginalne, lekkie zapachy, które są odziwerciedleniem ,,sportowego ducha“  firmy.
 
 

Recenzje Adidas Active Bodies41