Przejdź do głównej zawartości

Zoë Ayla

O marce Zoë Ayla

Przekształcenie najlepszej pielęgnacji wellness w coś, czym każdy może cieszyć się w domowym zaciszu. To główna misja kanadyjskiej marki Zoë Ayla. Marka koncentruje się na akcesoriach do masażu i oczyszczania skóry, inspirując się zarówno tradycyjnymi, jak i najnowocześniejszymi technikami z całego świata. Niezależnie od tego, czy Twoja skóra potrzebuje masażu gua sha lub wałka masującego, mezoterapii mikroigłowej, usuwania niepożądanego owłosienia czy dokładnego oczyszczenia skóry, Zoë Ayla zapewni Ci odpowiednie narzędzia z najwyższej jakości materiałów.

 

Kiedy absolwentka wzornictwa przemysłowego Zoë Ayla Roukema podczas swoich podróży po świecie zmierzała się z różnymi warunkami klimatycznymi oraz codziennym stresem środowiskowym, postanowiła, że dbanie o siebie pozostanie już zawsze jej najwyższym priorytetem. Chciała też przybliżyć innym pielęgnację wellness, która nie jest dla niej tylko zestawem relaksujących zabiegów, ale stylem życia. W 2014 roku ze swoim bratem Quinnem założyła Zoë Ayla, markę celującą w dostępne dla każdego akcesoria do pielęgnacji urody i skóry, które mogą zastąpić wiele wizyt w salonie kosmetycznym.

I Ty wypróbuj wysokiej jakości produkty Zoë Ayla. Jeśli marzysz o bardziej elastycznej i jędrniejszej skórze, spodoba Ci się przyrząd do mezoterapii mikroigłowej Zoë Ayla Derma Roller lub wałek do masażu Zoë Ayla Face Roller z różnymi kamieniami. Wielką popularnością cieszy się między innymi jadeitowy wałek Zoë Ayla Jade Roller. Do masażu twarzy inspirowanego medycyną chińską przyda Ci się przyrząd do masażu Zoë Ayla Gua Sha. Wśród niekwestionowanych bestsellerów marki znajdziesz też pędzle Zoë Ayla, urządzenie do oczyszczania skóry z zaskórników Zoë Ayla Blackhead Extractor Tool czy przyrząd do usuwania niepożądanego owłosienia Zoë Ayla Hair Removal.

cały tekst ukryć tekst