Zew For Men

zestaw kosmetyków I.

1×
Zew For Men zestaw kosmetyków I.
Zew For Men zestaw kosmetyków I.
zestaw kosmetyków I.
158,00

Kod: ZEW0017 | Ponad 5 szt. w magazynie

Zestaw zawiera: Soap for Face, Body and Hair 3 in 1 85 ml + Hair Soap 85 ml + Beard Soap 85 ml + Body and Face Soap 85 ml + Bearded Man’s Brush

szt.
Dostawa kurierem DPD
wtorek 18.06.2019
Nasze sklepy
wtorek 18.06.2019
Zew For Men
zestaw kosmetyków I. | 158,00

Właściwości

Efekt
Nawilżenie
Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery
Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Typ zestawu
zestaw kosmetyków
Wiek
dla osób w każdym wieku

O marce Zew

Polska marka kosmetyczna Zew oferuje szereg mydeł dla mężczyzn przeznaczonych do codziennego użytku, które powstają na bazie węgla drzewnego z Bieszczad. 
W skład linii wchodzi pięć rodzajów mydeł: mydło do włosów, mydło do twarzy i ciała, mydło do golenia, mydło do brody, mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów. Zbawienne działanie węgla drzewnego jest znane od lat. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają nie tylko zanieczyszczenia z powierzchni, ale też z jej głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. Teraz sam możesz przekonać się o jego skuteczności!
Produkty marki Zew są dostępne w eleganckich, czarnych opakowaniach, symbolizujących męskość i czystą siłę węgla drzewnego. Naturalne mydła dla mężczyzn oczyszczają i odświeżają twarz, ciało i włosy dzięki mocy dzikich bieszczadzkich lasów.