Yves Saint Laurent Parisienne woda perfumowana dla kobiet

19×
Yves Saint Laurent Parisienne woda perfumowana dla kobiet
Yves Saint Laurent Parisienne woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
539,00

Zaoszczędź 31%
90 ml
368,00

408,89 / 100 ml, w tym VAT
Kod: YSL0202 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 20.04.2021
Nasze sklepy
wtorek 20.04.2021

Opis Yves Saint Laurent Parisienne
Skład

Odśwież swoją miłość do Paryża, nawet jeśli dom masz gdzie indziej! Kwiatowa kompozycja wody perfumowanej Yves Saint Laurent Parisienne znów oczaruje wszystkie Twoje zmysły i oprowadzi po wspaniałych bulwarach, a krętymi uliczkami dowiedzie na brzeg Sekwany.

  • zmysłowy kwiatowy zapach z drzewnymi nutami
  • podkreśli Twoją elegancję i tajemniczość
  • doskonale uzupełni każdą kreację

Skład zapachu
Początek kompozycji otwierają słodkie nuty żurawiny i jeżyny, które uzupełnia winyl. Potem łączą się ze zmysłową i kobiecą różą damasceńską, delikatnym fiołkiem i piwonią. Całość uzupełnia lekko drzewna wetyweria, drzewo sandałowe wraz z otulającym i intrygującym piżmem i paczulą.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
jeżyny, winyl, żurawina
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
piwonia, fiołek, róża damasceńska
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, wetiweria, drzewo sandałowe, piżmo
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

O marce Yves Saint Laurent

Marka Yves Saint Laurent jest symbolem wyjątkowości, kreatywności i luksusu, zarówno w dziedzinie mody, jak i w świecie kosmetyków i perfum.

Yves Saint Laurent był jednym z najbardziej wpływowych i uznawanych projektantów mody XX wieku. W czasie swojej ponad 40-letniej kariery kształtował i zmieniał trendy w modzie, wierząc, że uroda jest absolutnym wyrazem charakteru.

W wieku 25 lat Yves Saint Laurent przejął kierowanie domem mody Dior, tym samy został najmłodszym w historii dyrektorem artystycznym w świecie haute couture. Swoją własną markę zaprezentował światu w 1961 roku.

Ekskluzywne kosmetyki, produkty do makijażu i oryginalne perfumy Yves Saint Laurent stanowią nierozerwalną część tej słynnej marki. Daj się olśnić wyjątkowej kompozycji zapachowej Black Opium lub poczuj na twarzy delikatne muśnięcie preparatów z kolekcji Touche Éclat.

Naciesz się luksusem najlepszych produktów, z których wiele zasłużenie stało się prawdziwymi ikonami. Yves Saint Laurent – gdy piękno stanie się gestem.

Recenzje Yves Saint Laurent Parisienne19