Yves Saint Laurent Jazz woda toaletowa dla mężczyzn

3×
Yves Saint Laurent Jazz woda toaletowa dla mężczyzn
Yves Saint Laurent Jazz woda toaletowa dla mężczyzn
80 ml

Kod: YSL2019 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Odbierz męską kosmetyczkę Armani gratis przy zamówieniu męskich perfum Yves Saint Laurent, Armani, Valentino lub Prada powyżej 220 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Opis Yves Saint Laurent Jazz
Skład

Męskość i siła, wyczuwalna już od kilku pierwszych chwil. To może być jedynie woda toaletowa Yves Saint Laurent Jazz. Elegancka aromatyczna kompozycja doskonale podkreśli charakter mężczyzny, który chce odkryć nowe możliwości i pragnie przeżywać niepowtarzalne chwile pełne emocji!

  • tajemniczy aromatyczny zapach z kwiatową nutą
  • doskonale podkreśli charakter i elegancję mężczyzny
  • odsłania wewnętrzne bogactwo i paradoksy

Skład zapachu
Zapach Yves Saint Laurent Jazz oczaruje Cię na początku świeżą i wibrującą męskością, jaką niesie kolendra. Potem pojawia się geranium, które nadaje męski kwiatowy akcent, a następnie bardzo szybko cała kompozycja zmienia się dzięki bylicy i cyprysowi, które dodają ciepłego i otulającego akcentu. Harmonię przynosi kompozycji paproć i ewoluuje w bardziej ponury i tajemniczy nastrój dzięki paczuli.

Historia zapachu
Zapach Yves Saint Laurent Jazz został pierwszy raz zaprezentowany w 1988 roku, jednak w 2011 roku został ponownie wydany w nowej kolekcji Yves Saint Laurent La Collection, gdzie znajdowały się cztery damskie i cztery męskie zapachy. Zapach Jazz został zaprezentowany w nowym czarnym matowym flakonie.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
kolendra
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
bylica pospolita, cyprys
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli
Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne

O marce Yves Saint Laurent

Marka Yves Saint Laurent jest symbolem wyjątkowości, kreatywności i luksusu, zarówno w dziedzinie mody, jak i w świecie kosmetyków i perfum.

Yves Saint Laurent był jednym z najbardziej wpływowych i uznawanych projektantów mody XX wieku. W czasie swojej ponad 40-letniej kariery kształtował i zmieniał trendy w modzie, wierząc, że uroda jest absolutnym wyrazem charakteru.

W wieku 25 lat Yves Saint Laurent przejął kierowanie domem mody Dior, tym samy został najmłodszym w historii dyrektorem artystycznym w świecie haute couture. Swoją własną markę zaprezentował światu w 1961 roku.

Ekskluzywne kosmetyki, produkty do makijażu i oryginalne perfumy Yves Saint Laurent stanowią nierozerwalną część tej słynnej marki. Daj się olśnić wyjątkowej kompozycji zapachowej Black Opium lub poczuj na twarzy delikatne muśnięcie preparatów z kolekcji Touche Éclat.

Naciesz się luksusem najlepszych produktów, z których wiele zasłużenie stało się prawdziwymi ikonami. Yves Saint Laurent – gdy piękno stanie się gestem.

Recenzje Yves Saint Laurent Jazz3