Skip to main content

Yankee CandleHoliday Party Shade & Tray osłona (For Large or Medium Candles)

Yankee Candle Holiday Party Shade & Tray osłona (For Large or Medium Candles)
Yankee Candle Holiday Party Shade & Tray osłona (For Large or Medium Candles)
Nowość
134,90

W magazynie | 134,90 / 1 szt., w tym VAT | Kod: YAC07417
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Klosz Yankee Candle Holiday Party Shade & Tray jest niezbędnym dodatkiem dla wszystkich miłośników świeczek. Klosz ochroni płomień świeczki i zapobiegnie nierównomiernemu paleniu. Ponadto swoim designerskim wykonaniem doda przytulności każdemu wnętrzu.

Właściwości:

  • ma funkcję dekoracyjną

Sposób użycia:
Świeczkę pal zawsze w odpowiednim kielichu lub świeczniku. Klosz umieść na świeczce zgodnie z załączoną instrukcją.

Skład

Materiał
szkło

Pomysł na świece Yankee Candle narodził się już w 1969 r., kiedy Mike Kittredge podarował swojej mamie na Boże Narodzenie własnoręcznie wykonaną, ozdobną świeczkę. Wszyscy byli zachwyceni prezentem, a Mike postanowił kontynuować tworzenie świec. Wielki sukces spowodował, że szybko przeniósł produkcję z garażu do starej papierni i założył własną markę Yankee Candle.

Od pierwszej chwili po zapaleniu aż do całkowitego wypalenia świece Yankee Candle dają piękny, trwały i czysty zapach, który będzie idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Świece zawierają dużą ilość olejków aromatycznych i naturalnych ekstraktów. Każda z esencji zapachowych przywodzi na myśl składnik, miejsce lub doświadczenie, które było inspiracją do jej stworzenia. Jaką atmosferę wytworzy w Twoim domu – relaksującą, świąteczną czy odświeżającą – zależy wyłącznie od Ciebie.

Prezent w postaci produktu marki będzie idealny dla każdego, szczególną popularnością cieszą się specjalne edycje świąteczne Yankee Candle, woski Yankee Candle, zestawy prezentowe Yankee Candle i odświeżacze samochodowe Yankee Candle.

Dziś marka jest najbardziej znanym producentem świec i odświeżaczy powietrza na świecie. Jest obecna w 20 krajach, w samych Stanach Zjednoczonych ma ponad 18 tysięcy sklepów. A wszystko zaczęło się od prezentu dla mamy...