Yankee Candle Garden Hideaway zestaw upominkowy II.

1×
Yankee Candle Garden Hideaway zestaw upominkowy II.
Yankee Candle Garden Hideaway zestaw upominkowy II.
zestaw upominkowy II.
224,00

224,00 / 1 szt., w tym VAT
Kod: YAC06820 | 1 w magazynie

Clean Cotton świeczka zapachowa 104 g + Clean Cotton sampler 2 x 49 g + Clean Cotton wosk zapachowy 2 x 22 g + Clean Cotton świeczka typu tealight 12 x 9,8 g

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 22.06.2021
Nasze sklepy
wtorek 22.06.2021

Opis Yankee Candle Garden Hideaway
Skład

Wybierz zestaw perfum i spraw radość sobie lub swoim bliskim Yankee Candle Garden Hideaway . Perfumy to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję.

Właściwości:

  • doskonały pomysł na prezent
  • opakowanie prezentowe
  • zapach na każdy dzień
  • zwiewny czysty zapach

Zawartość zestawu:

  • Clean Cotton świeczka zapachowa 104 g
  • Clean Cotton sampler 2 x 49 g
  • Clean Cotton wosk zapachowy 2 x 22 g
  • Clean Cotton świeczka typu tealight 12 x 9,8 g

Sposób użycia:
Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
ozon, bergamotka, zielona nuta
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, konwalia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, nuty drzew, cedr, wetiweria
Typ zestawu
zestaw upominkowy
Rodzaj zapachu do domu
czysty
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
inny
Materiał
szkło
Zastosowanie wosku
do lampy aromatycznej

O marce Yankee Candle

Pomysł na świece Yankee Candle narodził się już w 1969 r., kiedy Mike Kittredge podarował swojej mamie na Boże Narodzenie własnoręcznie wykonaną, ozdobną świeczkę. Wszyscy byli zachwyceni prezentem, a Mike postanowił kontynuować tworzenie świec. Wielki sukces spowodował, że szybko przeniósł produkcję z garażu do starej papierni i założył własną markę Yankee Candle.

Od pierwszej chwili po zapaleniu aż do całkowitego wypalenia świece Yankee Candle dają piękny, trwały i czysty zapach, który będzie idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Świece zawierają dużą ilość olejków aromatycznych i naturalnych ekstraktów. Każda z esencji zapachowych przywodzi na myśl składnik, miejsce lub doświadczenie, które było inspiracją do jej stworzenia. Jaką atmosferę wytworzy w Twoim domu – relaksującą, świąteczną czy odświeżającą – zależy wyłącznie od Ciebie.

Prezent w postaci produktu marki będzie idealny dla każdego, szczególną popularnością cieszą się specjalne edycje świąteczne Yankee Candle, woski Yankee Candle, zestawy prezentowe Yankee Candle i odświeżacze samochodowe Yankee Candle.

Dziś marka jest najbardziej znanym producentem świec i odświeżaczy powietrza na świecie. Jest obecna w 20 krajach, w samych Stanach Zjednoczonych ma ponad 18 tysięcy sklepów. A wszystko zaczęło się od prezentu dla mamy...

Recenzje Yankee Candle Garden Hideaway1