Wilkinson Sword Intuition Sensitive Carezapasowe ostrza

Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care zapasowe ostrza 3 szt.
Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care zapasowe ostrza 3 szt.
3 szt.
34,30

Kod: SWO0020 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 28.01.2020
Nasze sklepy
już jutro wtorek 28.01.2020
  • Opis produktu
  • O marce
  • Recenzje

Opis produktu Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care

Zapasowe ostrza Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care można łatwo i szybko wymienić, a maszynka do golenia ponownie będzie jak nowa.

Właściwości:

  • ostrze zapewnia gładkie golenie
  • żel do golenia nie jest potrzebny – wystarczy namoczyć
  • elastycznie przystosowuje się do każdej krzywizny

Sposób użycia:
Maszynkę do golenia zmocz, aby powstała lekka piana.

O marce Wilkinson Sword

Początek marki Wilkinson Sword datuje się na ok. 1898 rok, kiedy broń sieczną zastąpiono brzytwą, poprzedniczką dzisiejszej maszynki do golenia. Wtedy rozpoczęła się długa droga rozwoju maszynek do golenia i nowych technologii, które ułatwiały higienę osobistą mężczyznom, a później również kobietom.
W 1971 roku firma dostarczyła na rynek pierwsze urządzenie, którego ostrze było mocno przymocowane do plastikowej obudowy, w związku z czym było znacznie bezpieczniejsze. W 1994 roku wprowadziła pierwszą damską maszynkę do golenia, która chroniła kobiety przed zranieniem.
Z biegiem czasu firma wciąż wprowadzała kolejne nowości, takie jak np. 4-ostrzowe wkłady do męskiej lub damskiej maszynki do golenia, tytanowe ostrza, jednorazowe wkłady do golenia dla mężczyzn i kobiet oraz maszynki do golenia w różnych kombinacjach. W 2010 roku Wilkinson Sword wprowadziła na rynek rewolucyjny sposób pielęgnacji w postaci paska nawilżającego skórę już podczas golenia.
Obecnie firma jest liderem na światowym rynku, a kobiety i mężczyźni nie potrafią sobie wyobrazić golenia bez wymiennych ostrzy Wilkinsona. Korzystaj z maszynek do golenia o dużej skuteczności i delikatnym działaniu na skórę!  

Recenzje Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care